Rüyada Mezar Taşında İsim Görmek

Rüyada mezar taşında isim neye delalet eder?

Rüyamda arkadaşlarımla yayla gibi bir yerde geziyoruz, yaylanın ortasında yan yana iki tane mezar görüyoruz, ikisi de temiz, bakımlı, çeşmesi de vardı. İki mezar taşının da üstünde “ENCE” ve doğum ve ölüm tarihleri yazıyordu, ence ne anlama geliyor çok araştırdım ama bulamadım, lütfen yorumlar mısınız?

Kimden: Ercan
Cinsiyetiniz:Erkek
Yaşınız:22
Medeni Durumunuz:Bekar
Şu anki ruh haliniz: Normal
Anahtar kelimeler: Ence

Rüyada mezar taşında isim görmek neye yorulur?

Ercan merhaba,

Gerçek yaşamda hemen hemen tüm toplumlarda mezar taşı üzerinde mezar sahibinin adı, soyadı, doğum tarihi ve ölüm tarihi yazar. Bazı mezar taşlarında ölünün ailesi, mesleği, unvanı gibi özel bilgiler de olabilir. Rüyada mezar taşında görülen yazı, tarih ya da semboller net olarak hatırlanırsa bunların sizin için ne ifade ettiği araştırılmalıdır. Önemli bilgi verebilir. ENCE kelimesinin sizin için ne ifade edebileceği hakkında bir şey söyleyemem.

Rüyada mezarlık görmek, rüyayı görenin iç dünyası, manevi hayatıyla ilgili mesajlar verir, rüyada mezar görmek, mezarlık gezmek, kabir, mezar kazmak, mezara girmek, genel olarak kişinin işlediği günahlar ve yaptığı hatalar yüzünden vicdan muhasebesi içinde olduğunu işaret eder.

Rüyada mezar taşı görmek, gerçek yaşamınızda önemli bir değişikliği ifade eder. Hayatınıza yeni bir yön vereceğinize işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada mezar görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

6 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir