Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Mezar Taşında İsim Görmek

Rüyada mezar taşında isim neye delalet eder?

Rüyamda arkadaşlarımla yayla gibi bir yerde geziyoruz, yaylanın ortasında yan yana iki tane mezar görüyoruz, ikisi de temiz, bakımlı, çeşmesi de vardı. İki mezar taşının da üstünde “ENCE” ve doğum ve ölüm tarihleri yazıyordu, ence ne anlama geliyor çok araştırdım ama bulamadım, lütfen yorumlar mısınız?

Kimden: Ercan
Cinsiyetiniz:Erkek
Yaşınız:22
Medeni Durumunuz:Bekar
Şu anki ruh haliniz: Normal
Anahtar kelimeler: Ence

Rüyada mezar taşında isim görmek neye yorulur?

Ercan merhaba,

Gerçek yaşamda hemen hemen tüm toplumlarda mezar taşı üzerinde mezar sahibinin adı, soyadı, doğum tarihi ve ölüm tarihi yazar. Bazı mezar taşlarında ölünün ailesi, mesleği, unvanı gibi özel bilgiler de olabilir. Rüyada mezar taşında görülen yazı, tarih ya da semboller net olarak hatırlanırsa bunların sizin için ne ifade ettiği araştırılmalıdır. Önemli bilgi verebilir. ENCE kelimesinin sizin için ne ifade edebileceği hakkında bir şey söyleyemem.

Rüyada mezarlık görmek, rüyayı görenin iç dünyası, manevi hayatıyla ilgili mesajlar verir, rüyada mezar görmek, mezarlık gezmek, kabir, mezar kazmak, mezara girmek, genel olarak kişinin işlediği günahlar ve yaptığı hatalar yüzünden vicdan muhasebesi içinde olduğunu işaret eder.

Rüyada mezar taşı görmek, gerçek yaşamınızda önemli bir değişikliği ifade eder. Hayatınıza yeni bir yön vereceğinize işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada mezar görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Mezar Taşında İsim Görmek” için 6 yanıt

Rüyada mezar üzerine oturmak
merhabalar admin, ben biraz arastırdım ama tatmin olamadıgım bazı yerler var, birde sizin yorumunuzu okumak isterim.
Rüyamda gece üstü agaclı olan mezarın üstünde oturuyorum babamla, daha sonra halam geliyor, babam cok net, hep yanımda ve biz orada otururken birinin bizi izlediğini görüyorum ama korkmuyor ve söylemiyorum, daha sonra bize daha yakınlaşıyor ve babam görüyor, mezarın üstünde bacagından tutup yakalamaya çalısıyor, erkek bu kişi ama tanımıyorum, hırsız oldugunu düşünüyorum, o an bende babamı tutuyorum “baba bırak onu gitsin, zararsız” diyorum, orada rüyam kesiliyor ve orası babanemin kabristanıymış üzerinde oturdugumuz, şimdiden tesekkürler yorumunuzu bekliyorum.

İnci merhaba,
Gördüğünüz rüya, iç dünyanız, manevi hayatınız ile ilgili mesajlar verirken işlediğiniz günahlar ve hatalar yüzünden vicdan muhasebesi içinde olduğunuzu işaret etmekte ve bu günahlardan kaynaklanan kaygıların sizi olumsuz etkilediğini göstermektedir.

Ben rüyamda öldüğümü gördüm ve mezar taşımda aşk acısından öldü yazıyordu, bende bu yazıyı okuyunca güldüm ve arkadaşımın yanına gittim, arkadaşıma anlattım olayı arkadaşıma ölünce sende öyle yaz dedim, arkadaşımda zaten yazmışlar dedi, ardından gitti sonra biri kıyamet cuma günü kopacak dedi ama bunu söyleyen kişinin kim olduğunu görmedim, bu ne anlama geliyor

Emre merhaba,
Rüyanda ana konular ölmek, öldüğünü görmek, mezar taşında yazı ve görmek kıyametin kopacağını duymak olup bunların hepsi de gerçek hayatta olumsuz şeylerdir. Bunları rüyada görmen ise şu anda negatif duygularla yüklü bir zaman dönemi geçirdiğini göstermektedir.

Ben rüyamda ölmüş bi erkek çocuğunu gömdüm ve mezar taşında isim EMMA yazıyordu.
Bunun bi anlamı varmı ?

Slm ben ruyamda mezardan gezerken orda aile mezardan bir kiz cikip bu yer senin dedinde bende orda seni ismin yazili dedim kiz bakip bunu gormedim dedinde bende tam burasi aile mezar demeye kaliyordum ki uyandim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir