Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Mezar Taşında Yılan Görmek

Rüyada mezar taşında yılan neye delalet eder?

Rüyamda yazılarını okuyamadığım mezar taşından biri küçük diğeri büyük iki yılan çıktı, üzerime doğru geliyorlar, çok korkuyorum sesim çıkmıyor, yılanlardan herhangi ses çıkmadı, mezar taşı karanlık ve bulanık yazılar var okuyamıyorum, ürkerek geri çekiliyorum ve aniden uyanıyorum.

Mezarlık ve mezar tanıdığım biri ya da bildiğim bir yer değil. Sanki rüyada değilde gerçekte oluyor gibi hissediyorum, ürkerek geri çekilince birden rüyada olduğumu anlıyor ve uyanıyorum. Uyanınca ilk anda babamın mezarımı acaba hissi geliyor fakat hemen sonra sanki pek emin olmuyorum ve yabancı bir mezarmış olduğunu düşünüyorum. Hatırladığım bu kadar.

Takma isim : fatih
Yaşınız : 41
Cinsiyetiniz : Erkek
Medeni durum : Evli
Ruh haliniz : mutsuz, endişeli
Anahtar kelime : mezar taşı,

Rüyada mezar taşında yılan görmek yorumu

Fatih merhaba,

Rüyada mezar görmek, insanın iç dünyası, manevi hayatıyla ilgili mesajlar verir, rüyada mezarlar, mezarlık gezmek, kabir, mezar kazmak, mezara girmek, genel olarak kişinin işlediği günahlar ve yaptığı hatalar yüzünden vicdan muhasebesi içinde olduğunu işaret etmektedir.

Mezar taşı, gerçek yaşamınızda önemli bir değişikliği ifade eder. Hayatınıza yeni bir yön vereceğinize işaret eder. Mezar taşında başka bir isim ya da yazı görmek, gerçek yaşamda hemen hemen tüm toplumlarda mezar taşı üzerinde mezar sahibinin adı, soyadı, doğum tarihi ve ölüm tarihi yazar. Bazı mezar taşlarında ölünün ailesi, mesleği, unvanı gibi özel bilgiler de olabilir. Rüyada mezar taşında görülen yazı, tarih ya da semboller net olarak hatırlanırsa bunların sizin için ne ifade ettiği araştırılmalıdır. Önemli bilgi verebilir. Sizin yazıları okuyamamanız yaşamınıza vereceğiniz yön hakkında kimi kararsızlıklar yaşamakta olduğunuzu simgelemektedir.

Öte yandan gördüğünüz yılanlar, yaşamınızla ilgili kararınızda kimi iç korkularınız dolayısıyla istediğiniz kararı vermekte zorlandığınızı göstermektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yılan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Mezar Taşında Yılan Görmek” için 3 yanıt

rüyamda mezarlıktaydım birisi ölmüş ben tanımıyorum onu mezara koydular hocanın elimde rengini hatırlamıyorum bir bez üzerinde bir tane yılan sarı bunuda koyun dedi biz kabul etmedik olmaz dedik fakat hoca bu onun ameli dedi gömmeniz lazım çok merak ediyorum bu ne demek oıluyor

Rüyada mezartaşı görmek açıklaması nedir?
Konu : Rüyamda mezarlıkta mezar taşı gördüm.
Mesajınız : Rüyamda kalabalığın sonunda bir mezarlıkta bir tane mezar taşı görüyorum ve elinde küçük bir kağıt sırayla nereye gittiğimi yazıyorum, sonuncunada mezar tasi ve uyaninca size yazacagimi söylüyorum. Bu ne demek?

Rüyanız; kalabalıktan, dedikodudan bıktığınızı ve gerçek yaşamınızda önemli bir değişikliğe gideceğinizi, hayatınıza yeni bir yön vereceğinize işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada mezar görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir