Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Mezar Toprağı Görmek

Rüyada mezar toprağı görmek nedir?

Birisi mezar toprağını elime verdi. Rüyamda bir mezarlıktayım, mezarlıkta sadece 2 mezar var ve mezarların birinde bir adam oturuyor ve kuran okuyordu. Bende ona dedim ki “biri benim annemin mezarı ya diğeri kimin mezarı” diye. Oda bana “o benim patronumun mezarı” dedi. Sonra annemin mezarından bir avuç toprak alıp benim avuçlarımın içine verdi bende o toprağı kucağıma bıraktım. Bu rüya beni çok etkiledi umarım en yakın zamanda yanıt yazarsanız çok sevinirim. şimdiden teşekkür ederim, iyi çalışmalar. 19. 05. 2012 / 20:26.

Rüyada mezar toprağı görmek tabiri

Merhaba, lütfen rüyalarınızda daha fazla bilgi verin. Anneniz gerçek yaşamda hayatta mı? net olarak anlaşılamıyor. Verdiğiniz bilgilere göre rüyanız bir vicdan azabını, yaptığınız bir şeyden dolayı suçluluk duygusu içinde olduğunuzu simgelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada mezar görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Mezar Toprağı Görmek” için 6 yanıt

rüyamda bir mezarlktan toprak alıp bir boşluğa bırakıyorum ve diyorim ki üstü hafiflesin diye toprağı alıyorum.bu neye yorumlanır.şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada mezar toprağı koklamak
Rüyamda mezardaki toprağı alıp kokluyordum ve gül kokusu vardı bu ne manaya geliyor.

Rüyada mezar toprağı görmek
İyi akşamlar, Bir süre önce erkek kardeşim kaza yaptı. En yakın dostu vefat etti yanında. Ve bunun etkisinde kaldı sanırım. Mezarlıkta bir rüya görmüş.
Rüya şudur; Arkadaşını mezarlıkta defnederken toprağı attıktan sonra toprak sürekli olarak ona geri geliyormuş, yani bir nevi kendi üstüne atıyor gibi oluyormuş. Bu rüyayı yorumlayabilir misiniz?

Meltem merhaba
Bu rüya yorumlanmaya gerek bırakmayacak şekilde net olarak kardeşinizin yaşadığı travmanın yansımasını göstermektedir.
Ona bu dönemi atlatması için destek olmalısınız, bu ve buna benzer rüyaların sık tekrarlanması halinde profesyonel psikolog desteği almalısınız.

rüyamda annemin benim ve ablamın mezarlarını gördüm,hepsi hayattalar suanda. hepimiz mezarımızın basındaydık ama mezar içinde değildik sadece mezarımıza bakıyorduk. benım topragım kurumus catlaktı içe göçmek üzereydi ve annem onu düzeltmeye çalışıyordu. Yorum için şimdiden teşekkürler.

Merhaba ben ruyamda sehit tabutu gordum amcamgilin evlerindeydi sehitde bir sure once sehit olan biri idi bahcelerinde mezar kazmis sehiti oraya defn ediyordu defn etdikden sonra mezarini gordum ve tabutunun icine bakdim ordada biraz toprak vardi amcam gelib tabutun icindeki topragi yere bosaltdi ben mezara baktim 2 tane mezar oldugnu gordum anlami nedir bu ruyanin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir