Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Mezar Üzerinde Yatmak

Rüyada mezar üzerinde yatmak ne işarettir?

Rüyamda bilmediğim bir mezarlıktayım. Mezarlık çok bakımlı, her yer düzenli, her taraf ağaç ve çiçeklerle kaplı. Orada birinin mezarını arıyorum ama bulamıyorum. saatlerce yürüdüğüm için yoruluyorum ve bir mezarın üzerine yatıyorum, üzerimde yorgan oluyor. Rüyada bir mezar üzerinde yattığını görmek nedir? Bunun manası ne olabilir, lütfen yanıt verin. 15 Mart 2010, 02:04

Rüyada mezar üzerinde yatmak neye yorulur?

Şule merhaba. Rüyada bir mezar aradığını görmek rüya sahibi kişinin hem bu dünya hem ahiret yaşamı için iyi bir şeyler yapmak için çaba gösterdiğini anlatır, bakınız rüyada mezar aramak sayfası. Mezar aradığın mezarlığın bakımlı olması gerçek hayatınızda isteklerinize, hedeflerinize ulaşmak için yapmanız gereken gerçek şeyleri görmediğinizi, aldatıcı, yanıltıcı görüntülerle oyalandığını ifade etmektedir.

Rüyada mezar üzerinde yatmak yaptığınız hatalar ya da günahlar nedeniyle büyük bir pişmanlık duyduğunuzu ifade eder. Maalesef gördüğünüz rüya bir fakirleşme, mal kaybına işaret etmektedir. Son zamanlarda işinizde, ticaretinizde bir kayıp yaşadıysanız rüyanız onun etkisini gösteriyor olabilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada mezar görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Mezar Üzerinde Yatmak” için 4 yanıt

ben rüyamda tanıdığım birini akrabamı mezar taşının üstünde yatarken gördüm nasıl yorumlarsınız ?

Pınar merhaba,
Gördüğün rüya fakirleşeceğine işaret ederken, fakirleşsen bile mutlu olmanın mümkün olabileceğini simgelemektedir. Mezar üzerinde yatmak fakirleşmek, yeşil örtü mutluluk, huzur demektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir