Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Mezar Yaptırmak

Rüyada mezar yaptırmak neye delalettir?

Rüyamda akrabamda kalıyordum, eve gittim, annemin ölüm haberini aldım ağlamaya başladım, babam 2 tane mezar yaptırmış, mezarlar yan yana, kendisini mezarın içinde gördük, eve gittik, tekrar mezarlığa gittik ve baktık ki mezarda başka birinin ismi yazıyor, sonra yolda yürürken annemle babamın ruhunu gördüm, yan yana idiler ve bitti. Cevaplarsanız sevinirim.

Rüyada mezar yaptırdığını görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada mezar yaptırmak, mezar yaptırdığını görmek çevrenizle iletişiminizde konsantrasyon sorunu yaşadığınızı, bu nedenle insanların sizi sıkıcı bulduğunu ve bu durumun sizi üzüp, kendi içinize çekilmenize yol aldığını ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada mezar görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada annenin ölümünü görmek önemli bir rüyadır ve bilinçaltınızdaki gizli düşüncelerinizi yansıtır. Bu rüya sık görülürse hemen durumunuzu gözden geçirmeli, gerekirse profesyonel destek almalısınız. Bakınız annenin ölümü rüya tabiri sayfası.

“Rüyada Mezar Yaptırmak” için 3 yanıt

Rüyada evini içine mezar yaptırmak
Merhaba ben rüyamda yeni aldığımız evin içerisinde salonun bir köşesine eşimin küçük bir mezar yaptırdığını gördüm, bende “evin içerisine olmaz” diyorum ve mezarı söküyorum, bu arada sağ olan dedem evin içerine mezar yaptırmamın daha iyi olacağını söylüyor, sonra eşim aynı mezarı yolun kenarına yaptırıyor mermerlerine kadar ama içi boş mezar bende bebek iken ölen abimin cesedini bulup oraya koymak istiyorum, halbuki doğar doğmaz ölmüş mezar yerini bilmeme ve defalarca ziyaret etmeme rağmen mezarını başkalarına soruyorum nerede diye. Şimdiden teşekkür ederim rabbim yardımcımız olsun. 30, Erkek, Evli, Çalışıyor, yeterince endiseli

Gördüğünüz rüya eşinizin ruh halini olumsuz etkileyen bir şeyler olduğunu ve sizin ona yardım edemediğiniz için kendinizi suçladığınızı, sabır ve dua ile her şeyin düzeleceğini temsil etmektedir.

rüyamda babamın mezarını yaptırmaya çalışıyorum mezarı betondan yaptırmak istiyorum ama abilerim saçmalama betonda mezar mı olur biz mermerden yaptıracaz diyo tartışıyoruz şimdiden teşekkür ederim. (50) bayan, evli, çalışırum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir