Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Mezar Yeri Çizmek

Rüyada mezar yeri çizmek neye işarettir?

Rüyamda mezar yeri gördüm. Ben 27 yaşında evli iki çocuklu işçi evli bir bayanım. Dün gece gördüğüm rüyamda 3 kişilik mezar yeri çizdiğimi gördüm, bu ne anlama gelmektedir.

Rüyada mezar yeri çizmek neye yorumlanır?

Rüyada mezar görmek gerçek yaşamınızda sizi oldukça rahatsız eden bir sorunun çözümü için gerekli bilginin aslında sizde olduğunu, boşu boşuna başka yerlerde arama yaparak vakit geçirmemek gerektiğini, içinizde bu bilgi ve gücün farkında olarak ona göre davranmak, hem bu dünya için yapılması gerekenleri zamanında yapıp hemde ahiret için hazırlıklı olmak gerektiğine yorumlanır.

Rüyada mezar yeri çizdiğini görmek ise bilinmeyen bir korkuyu veya içinde bulunduğunuz şu anki durumdan kendinizi dışarı atmak isteğinizi işaret etmektedir. Buna değişim gereksinimi de diyebilirsiniz. Alternatif olarak bir kayıp veya yaslı bir dönemi de ifade edebilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada mezar görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Mezar Yeri Çizmek” için 4 yanıt

Rüyada kazılmış mezar yeri görmek ne demektir
Ben rüyamda mezarlık gördüm, mezarlığın etrafında demir var diye içeri girmeden geri döndüm, sonra aynı rüyanın içerisinde küçük derin bir mezar yeri kazılmış olduğunu gördüm bu nasıl tabir edilir?

Mine merhaba,
Rüyada mezarlık görmek genel olarak yaşamınızdaki değişimi, bir alışkanlık veya bir davranışınıza son vereceğinize işaret eder. Mezarlığa girmemiş olman ise seni üzecek bir durumdan son anda uzaklaştığını göstermektedir.
Rüyanın devamında derin kazılmış küçük mezar yeri, mezar çukuru ise ise adımlarını atarken her zaman ihtiyatlı olmak gerektiğini, küçük meseleleri dahi dikkatle inceleyip, önemsemezlik yapmamak gerektiğine yorumlanır.

Rüyada hayalet çocuk görmek
Merhaba. Adım Yusuf rüyamda annenin mezarını ararken peşime hayalet çocuk takıldı. Korkup kaçtım nereye gitsem yanımda bitti. Sonra bana bir yer göstermek için işaret ettiğini gördüm, peşine takıldım, bir bahçede kabak çiçeğinin yanında bir yeri çizerek insan boyutunda düz iki çizgi ayaklarına ve başına gelecek şekilde çizdi. Mezarın orada olduğunu annemin orada yattıgını işaret etti. Bende cocuga “Tamam ben yarın kazarım” dedim, çocuk kayboldu ve uyandım. Yorumlarsanız teşekkür ederim.

Yusuf merhaba, gördüğün rüya bir konuda hakkında kendini suçladığın ancak yaşadığın / yaşayacağın bir vicdan muhasebesi sonunda bu kendini suçlamaya son verip huzura kavuşacağını, hem bu dünya hem ahiret için faydalı işler yapmaya başlayacağını ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir