Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Mezar Yıkımı Görmek

Rüyada mezar yıkımı neye delalettir?

Rüyada mezar yıkımı görmekAnnemi ve babamı yıllar önce kaybettim. Babam daha önce vefat etmişti. Rüyamda babam yaşıyordu ve annemin mezarının yanındaydı. Birileri annemin mezarını yıkmaya uğraşıyordu. Babam buna engel olmak icin mücadele ediyordu. O sırada mezar yıkılmamak için direndi. Ağaç köklerinin içindeydi sanki mezar ve bu kökler yıkıma engel olmaya çalıştı. Ama yine de kim olduğunu bilemediğim kişiler annemin küllerini mezardan çıkardı ve bir kavanozun içindeydi küller. Babam çok üzülmüştü. Bir yere kıvrılmıştı, gözlerini kapatıp dış dünyadan ilgisini kesmişti. Çok hasta olduğunu düşündüm.

Hem mezar yıkımı sırasında hem sonrasında üzüldüm ama bir şey yapamadım. Kendimi çok çaresiz hissettim. 53, Kadın, Evli, Öğretmen.

Rüyada mezar yıkımı görmek yorumu

Hocam merhaba, rüyada rahmetli babanızı diri görmeniz ondan almış olduğunuz yüce değerlerin farkında olmak ve ona göre davranmak gerektiğini simgelerken aynı zamanda babanızı çok özlediğini anlatmaktadır.

Rüyada mezar yıkan kişiler görmek gerçek hayatta çevrenizdeki manevi değerlere önem verdiğini söyleyen ancak gerçekte tam bunun tersi karaktere sahip olan birine / birlerine karşı dikkatli olmak gerektiğine işaret eder. Bakınız mezar rüya analizi.

“Rüyada Mezar Yıkımı Görmek” için bir yanıt

Rüyada annenin mezarını açmak
Arkadaşımla yurt dışında bir ülkeye gidiyorum, bizi çok tekin olmayan bir adam alıyor ve mezarlığa götürüyor, annemin asıl mezarının o mezarlıkta olduğunu söylüyor ama ben Türkiye’de diye biliyorum yinede gidip mezarı açıyorum, annem çıkıyor içinden gerçekten de hemde canlı olarak, bunun manası nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir