Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Mezarlıkta Esrar İçen Birini Görmek

Rüyada mezarlıkta esrar içen biri neye işaret eder?

Sayın yorumcu merhaba. Bu gece karışık bir rüya gördüm. Bir arkadaşımla yokuş aşağı iniyorduk. yokuşun düz yol olduğu bir yerde arkadaşım, bir binanın arkasındaki bir mezarı ziyaret etmeye gitti, bende peşinden gittim ancak çok yaklaşmadım. Mezar tarafından yol tarafına doğru geçerken önümü bulldog cinsi bir köpek kesti, ancak bayağı küçüktü, ben ise ondan korkuyordum.

Büyük birisi köpeği çekti, bende yol tarafına geçtim. Biraz geride, arkadaşım bir masanın yanına durdu, esrar içmeye başladı. Yanındaki arkadaşlarından birisi bana da teklif etti, kendi kağıdını rulo yapıp burnuma yaklaştırdı, esrar yeşildi, esrarı çeker çekmez bir duvara doğru yeşil şeyler kusmaya başladım, ağız dolusu. Daha sonra bir helikopter sürdüğümü gördüm. o bölgeyi bombalıyordum, füze atıyordum. Anlamı nedir? teşekkür ederim. Metin’in rüyası.

Rüyanın ana unsurları arkadaşını, yokuş inmek, mezar ziyareti, bulldog, küçük kopek, yeşil esrar, esrar içmek, esrar çekmek, kusmak, helikopter sürmek, bombalamak, füze atmak.

Rüyada mezarlıkta esrar içen birini görmek neye yorulur?

Metin Merhaba. Bu enteresan ve çok değerli rüyayı bizimle paylaştığınız için çok teşekkür ederim. Rüyanız öncelikle bir tövbeyi ya da pişmanlığı, bir şeyi terk etme niyetinizi işaret etmektedir. Bu gerçek hayatınızda bir yönünüzü, alışkanlığı terk etmek konusudur. Sigarayı bırakma, yalan söylemeye son verme, sevdiklerini üzmeme ve benzeri bir konu olabilir.

Ancak birisi ya da birileri sizin bu düşüncenizi ya da eylemini engellemeye çalışmakta, sizi değişimden döndürmeye çalışmaktalar. Sonuçta siz tüm engellemelere karşılık, sizi değişimden döndürmeye çalışanlara kulak asmayıp eski huyunuzu, alışkanlığınızı veya yönünüzü yıkıp ( rüya tabiri ile bombalayarak ) değişiyorsunuz ya da değişeceksiniz. Tüm kötülüklerin sizden uzak durmasını dilerim.

“Rüyada Mezarlıkta Esrar İçen Birini Görmek” için 2 yanıt

Mezarlıkta yüksek bir yerden aşağı düşüyorum. Düştüğüm yerde yılan ve akrepler gördüm. Bir araba lastiği vardı ve içi yılanlar ve akreplerle doluydu bende bu lastiğin hemen yanına düşmüştüm, akşam yatarken tarif edemediğim değişik duygular içindeydim.

Esra merhaba, gördüğün rüya gerçek hayatında bazı şeylerin seni çok yorduğunu ve bu yorgunluk sonucu içindeki gizli korkularınla savaşacak gücün kalmadığını, sonuç olarak dış tehlikelere ve düşmanlarının hamlelerine karşı korumasız kaldığını ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir