Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Mezar Ziyareti Görmek

Rüyada mezar ziyareti görmek ne demektir?

Rüyada mezar ziyareti görmekRüyamda ölmüş babamı ziyaret etmek için mezarlığa gidiyorum ama kapının önünde büyük bir çukur var, toprak kayması gibi elimde 5 kg su şişesi içinde su dolu ama geçmekte çok zorluk çekiyorum, geçtiğim zamanda korkmaya başlıyorum, babamın mezarını karanlıkta bulamazsam diye, suyu dökemediğim için o kadar üzüldüm ki.

Sonra bir el uzandı bana, avucunu açtı, yeşil canlı iri iri tane üzümler vardı avucunda , bana “al” dedi tek tek almaya ve yemeğe başladım, sanki babamdı o öyle hissettim huzurlu uyandım rüyadan. Lütfen çok rica ediyorum açıklamasını yapar mısınız? şimdiden çok teşekkür ediyorum, İzmir’den selamlar

Name: serap
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:29
Medeni durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz:kafam karışık ama ailesel hiçbir sorunum yok
Subject:babam için mezarlık ziyareti
Anahtar kelimeler:çukur. yeşil üzüm

Rüyada mezar ziyareti görmek nasıl yorumlanır?

Serap merhaba,

Rüyada mezar ziyareti, mezar ziyaret etmek, bir mezarı ziyaret ettiğini görmek ahiret yaşamı için bir şeyler yapmanız gerektiğini düşündüğünüzü ancak buna başlayamadığınızı simgelerken, mezarlık girişindeki çukur gerçek hayatta bunlara engel olan sebepleri ifade etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada mezar görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Ancak rüyan demektedir ki “istersen başarırsın”, zorda olsa çukuru aşman bunu göstermektedir.

Rüyada üzüm yemek, iyi bir rüyadır ve sağlığa, mala ya da faydalı işler yapacağınıza işarettir. Bakınız üzüm yorumu.

“Rüyada Mezar Ziyareti Görmek” için 6 yanıt

Serap

Bir ekleme yapmak istiyorum. Rüyanda su vermek istemen gerçek hayatında yakınınız olan birinin size ihtiyacı olduğunu ve o kişinin ihtiyacını karşılama konusunda ona yardım edeceğini işaret edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir