Rüyada Mezara Basmak

Rüyada mezara basmak neye işarettir?

Ben rüyamda mezarlıkta idim ve mezarlığa girerken 3 tane mezara bastım da girdim, sonradan fark ettim ve kenardan gitmeye başladım, sonra ilerde bir taşın üzerine oturdum (mezar taşı değil) ve orada ağladım, mezarlara bastığım için dua ettim, Allah’ım affet falan diye ve rüyamda hamile idim. Sonra sanırım biri çağırmıştı ve geri geliyordum, koşarak mezarlara basmamaya çalışarak koşuyordum, sonra bir mezarın mermerine takıldım ve o sırt üstü mezara düştüm ve başım mezar taşına çarptı ve öldüm.

Çok merak ediyorum anlamını, hamile olmam da çok tuhaf, daha 16 yaşındayım, çok ilginç böyle bir şey görmem

Kimden: başak
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:16
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz:meraklı
Anahtar kelimeler: mezar, hamile olmak, mezara basmak

Rüyada mezara basmak neye yorumlanır?

Başak selam,

Gönderdiğin mesajda, rüyada mezarlık görmek, rüyada mezara bastığını görmek, rüyada mezarlıkta ağlamak, rüyada hamile olduğunu görmek, rüyada ölmek gibi birden fazla unsur var ve hepsi de önemli mesajlar vermekte.

Rüyada mezarlık görmek genel olarak hayatınızdaki değişimi, bir alışkanlık veya bir davranışınıza son vereceğinize işaret eder. Rüyasında mezarlıkta olmak, mezarlıkta olduğunu görmek, üzüntüye, çözülmemiş karmaşık duygu ve korkulara veya ölüm korkusuna işaret edebilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada mezar görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada mezara basmak, bir mezara bastığını görmek, bekarlar için evlilik konusundaki korkularından, evliler için yersiz ölüm korkusundan kurtulmak gerektiğini simgeler.

Rüyada mezarlıkta ağlamak veya rüyada mezar başında ağladığını görmek, korkmak veya uzaktan tanıdığınız birinin vefatına işaret eder.

Rüyada hamile olmak, hamile kalmak, önemsiz konular ve küçük sorunlar ile fazla vakit harcamak yerine geleceğinizi daha çok ilgilendirecek temel konularda odaklanmanızın daha yararlı olacağını belirtir.

Rüyada düşmek, düştüğünü görmek, kendini çok zorladığına işaret eder. Hedeflerine ulaşmanı sağlayacak olan bakış açını kaybettiğin anlamına gelir. Kendi yargı ve kararlarınıza güveninin kalmadığını anlatır. Bunun derin manası, dinlenmeli ve hem fiziksel hem ruhsal olarak kendinizi tamamen iyi hissedecek hale gelmelisiniz şeklinde yorumlanır.

Rüyada ölmek, rüyada kendini ölmüş görmek, gerçek yaşamınızda dengelerin alt üst olduğunu, yaşamınızdaki öncelikleri karıştığınızı, hedeflerinize ulaşmak için gerekli enerjinizi kaybettiğinizi, bu hedeflere ulaşmanın mümkün olmadığını düşünmeye başladığınızı işaret eder.

9 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir