Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Mezara Basmak

Rüyada mezara basmak neye işarettir?

Ben rüyamda mezarlıkta idim ve mezarlığa girerken 3 tane mezara bastım da girdim, sonradan fark ettim ve kenardan gitmeye başladım, sonra ilerde bir taşın üzerine oturdum (mezar taşı değil) ve orada ağladım, mezarlara bastığım için dua ettim, Allah’ım affet falan diye ve rüyamda hamile idim. Sonra sanırım biri çağırmıştı ve geri geliyordum, koşarak mezarlara basmamaya çalışarak koşuyordum, sonra bir mezarın mermerine takıldım ve o sırt üstü mezara düştüm ve başım mezar taşına çarptı ve öldüm.

Çok merak ediyorum anlamını, hamile olmam da çok tuhaf, daha 16 yaşındayım, çok ilginç böyle bir şey görmem

Kimden: başak
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:16
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz:meraklı
Anahtar kelimeler: mezar, hamile olmak, mezara basmak

Rüyada mezara basmak neye yorumlanır?

Başak selam,

Gönderdiğin mesajda, rüyada mezarlık görmek, rüyada mezara bastığını görmek, rüyada mezarlıkta ağlamak, rüyada hamile olduğunu görmek, rüyada ölmek gibi birden fazla unsur var ve hepsi de önemli mesajlar vermekte.

Rüyada mezarlık görmek genel olarak hayatınızdaki değişimi, bir alışkanlık veya bir davranışınıza son vereceğinize işaret eder. Rüyasında mezarlıkta olmak, mezarlıkta olduğunu görmek, üzüntüye, çözülmemiş karmaşık duygu ve korkulara veya ölüm korkusuna işaret edebilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada mezar görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada mezara basmak, bir mezara bastığını görmek, bekarlar için evlilik konusundaki korkularından, evliler için yersiz ölüm korkusundan kurtulmak gerektiğini simgeler.

Rüyada mezarlıkta ağlamak veya rüyada mezar başında ağladığını görmek, korkmak veya uzaktan tanıdığınız birinin vefatına işaret eder.

Rüyada hamile olmak, hamile kalmak, önemsiz konular ve küçük sorunlar ile fazla vakit harcamak yerine geleceğinizi daha çok ilgilendirecek temel konularda odaklanmanızın daha yararlı olacağını belirtir.

Rüyada düşmek, düştüğünü görmek, kendini çok zorladığına işaret eder. Hedeflerine ulaşmanı sağlayacak olan bakış açını kaybettiğin anlamına gelir. Kendi yargı ve kararlarınıza güveninin kalmadığını anlatır. Bunun derin manası, dinlenmeli ve hem fiziksel hem ruhsal olarak kendinizi tamamen iyi hissedecek hale gelmelisiniz şeklinde yorumlanır.

Rüyada ölmek, rüyada kendini ölmüş görmek, gerçek yaşamınızda dengelerin alt üst olduğunu, yaşamınızdaki öncelikleri karıştığınızı, hedeflerinize ulaşmak için gerekli enerjinizi kaybettiğinizi, bu hedeflere ulaşmanın mümkün olmadığını düşünmeye başladığınızı işaret eder.

“Rüyada Mezara Basmak” için 10 yanıt

Merhabalar;
Ben rüyamda kendimi annemle birlikte gece yarısı karanlıkta mezarlık ararken gördüm. Ormanlık bir alandı. Etrafta bizden kimse yoktu. Bir ara birilerini görür gibi oldum ama tam hatırlamıyorum. Dolandık ama mezarlığı bulamadık sizce rüyam bir mesaj içeriyor olabilir mi ? Teşekkür Ederim. 18, Erkek, Bekar, Öğrenci

Emir merhaba,
Evet rüyanız bir mesaj içeriyor ve size diyor ki “artık işlediğin günahlar, yaptığın hatalar konusunda kendi kendinle hesaplaşmayı tamamla, günahlar için af dile tövbe et, hatalar için onlardan ders al ve kendin için – ailen için geleceğe odaklan, yararlı şeyler yap” diyor.
Sevgiler – başarılar.

Merhaba. Rüyamda rüyamda sevgilim (rüyada öyleymiş gerçek hayatta bir sevgilim yok) ve ben mezarlıkta yürüyoruz. Hava aydınlık ve güzeldi. El ele yürüyorduk sanırım. Yürürken mezara bastık. Ben çok kötü hissettim kendimi. Daha sonra sevgilim tam 2 mezara daha basacakken ben onu engelledim .Sizce ne anlamı olabilir? 19, Bayan, Bekar, Öğrenci

Rüyamda annemle birlikte mezarlıkların ustunde yuruyorduk sonra yerde bir mezar taşı vardı annem o mezar taşını alıp bir mezarın üzerine bıraktı daha yeni uyandım ve anlamını çok merak ediyorum lütfen hemen yorumlayin. 16 – bayan – bekar – ogrenci.

Lütfen mezar rüya tabiri sayfasındaki bilgileri inceleyin. Rüyada bir mezara bastığını görmek bekarlar için evlilik konusundaki korkularından, evliler için yersiz ölüm korkusundan kurtulmak gerektiğini simgeler. Rüyada mezar taşı görmek gerçek yaşamınızda önemli bir değişikliği ifade eder. Hayatınıza yeni bir yön vereceğinize işaret eder.

Rüyamda kendimi mezarlıkta görüyorum. Korku içime sinmiş gibi hissediyordum kendimi. Adım attığında her yerde eski ve yeni mezarlara basarak yürüyordum ama basmamak için çok dikkat ediyordum ve ine istemeyerek basıyordum.. Benlen bide ablam vardı o da bir mezarı dolaşmak istemişti o yüzden bende onu beklemek için tam mezarların üstüne basıyordum..

Ben ruyamda yolda yururken bır mezarın ustune basıyorum, onumde bır kadın oda basıyor daha sonra mezara bastıgım ıcın bagıra bagıra dua edıp aglıyorum, sonra o kadınla bırlıkte gece karanlıkta bır ucurumun orda namaz kılıyoruz allahım affetsın bızı dıye, cok etkılendım bunla ılgılı bır acıklama alabılır mıyım.

Ruyada insanlarin mezarlara bastigini gordum bu ne anlama gelir lutfen yorumlarmisiniz kafam cok karisti.

Rüyamda yüksek bir yere doğru yürüyordum rampa vardı ve yol LEGO taşları gibiydi çok temiz ve düzenli bir yerdi zirveye çıktığımda kendimi mezarligin içinde yürürken gördüm koşmaya basladim ve bir anda başka birinin daha koştuğunu gördüm onun ardından kosuyirdum ama düşüyordum ama o kişi hiç düşmeden ilerliyordu sonra bir tarfim birden uçurum oldu ve ben yukarı doğru atladim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir