Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Şeytanı Mezara Gömmek

Rüyada şeytanı mezara gömmek neye delalettir?

Öncelikle esselamun aleykum. Rüyamda Peygamber efendimiz dünyadaki kötülükleri temizlemek için, cihat etmek için dünyaya gelmiş ve bende onunla birlikte bir o yana bir bu yana koşturuyordum, putları vs her şeyi temizlemeye.

Efendimiz o kadar güçlü idi ki onun yanında hiç korkmuyorduk. Sonra sağ elimi tutup çakmakla yakmaya başladı ama hiç acımıyordu. Sonra yanımdaki birisine benim hakkımda ‘o kadar bana güveniyor o kadar çok seviyor ki beni ona zararım dokunmayacağını biliyor’ diyordu ve elim hiç acımıyordu.

Sonra 5-10 kişilik bir grup peygamber efendimizle birlikte oturmuşlar esma-ül hüsna zikrediyorlardı. Bunun gibi daha öncede peygamber efendimizle birlikte şeytanı yakalayıp öldürüyorduk ve toprağa beraber gömüyorduk. Sahabelerine vaaz verirken bende katılıyordum beni de aralarına alıyorlardı, bağdaş kuruyordum. Böyle bunlar gibi bir çok kez peygamberimizi gördüm ve merak ediyorum bir hikmeti ve yahut bir uyarısı mı var benim için. Yorumlarsanız çok sevinirim. ALLAHA EMANET OLUN.yaş:28, cinsiyet erkek.

Rüyada şeytanı mezara gömmek nasıl yorumlanır?

Rüyanızda Peygamberimizi görmeniz en hayırlı rüyalardan biridir ve bilgi, bilgelik gösterir, insanlara rehberlik etme yeteneğinizi ifade eder. Rüyada Esma-ül hüsna , Allah’ın isimlerinden birini görmek, işitmek oldukça hayırlı bir rüyadır ve çok dikkatli yorumlanmalıdır. Size çok önemli bir mesaj vermektedir. Öte yandan rüyada Allah yazısı görmek  sayfasını okumanızı tavsiye ediyorum

Şeytan öldürmekşeytanı öldürdüğünü görmek kendinizi bir olay karşısında güçsüz ve aciz hissettiğinizi ancak bir gelişme sonucu üzerinizdeki bu duygulardan kurtulacağınızı ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada mezar görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Şeytanı Mezara Gömmek” için bir yanıt

Rüyada çocuk şeytanlar görmek
Merhabalar. Rüyamda 3,4 odalı tanimadigim ama bizim ev olarak bildiğim evde annem kızım abim ve vefat etmiş olan dedem vardı. Rüyada kapı çalınıyor, kapıyı açıyorum abim içeri geliyor, hemen arka camdan salona şeytanlar giriyor kızımı almaya çalışıyor, ben elime ne alıyorsam zorlukla kekeleyerek kuran okuyarak vuruyorum, şeytana geçit vermiyorum. Kızım annemin kucağına sığınmış annem kuran okumaya başlıyor, normalde okuduğundan çok daha hızlı ve düzenli, hafız gibi kuran okumaya başlıyor, bende ademle birlikte kuran okuyarak şeytanı döverek dışarı atıyorum. Bu arada şeytanla mücadele ederken dedemin de evine gitmesi aklıma geliyor, abime “dedemi eve götür” diyorum, abim televizyon izliyor ve gülüyor, odanın birinden abimi çıkarıyorum diğer odaya gidiyor, o odadan çıkarıyorum başka odaya, en sonunda dedemi götürüyor, bende şeytanı kovuyorum. Biraz rahatladıktan sonra kızımın uyuduğunu, annemin kızımı diğer odaya koyduğunu öğreniyorum ve hızlıca kızımın uyuduğu odaya gidiyorken, evin dış kapısı açılıyor ve kızımın odasına 2 erkek çocuk şeytan kızımın odasına gitmeye çalıştığın gördüm. Hızlıca onlardan önce atıldım ve odadan içeri girdim, çocuk şeytanlar arkadan beni çekerek engellemeye çalışıyorlar, bende onlara vurarak kuran okuyarak engellemeye çalışıyorum. Şeytan adama bak çocuğu bırakmıyor alamayacağız diyor ben uyanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir