Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Mezarda Işık Görmek

Rüyada mezarda ışık görmek ne demektir?

22 yaşında bir erkeğim. Doğru düzgün para kazandığım bir işim yok. Ben iki kez aynı rüyayı gördüm ya da bir birine çok benziyordu. Türbe desen türbe değil türbeye benzer açık bir mezarın içindeki tabutu görüyorum, üzeri koyu yeşil bir şeyle örtülü. Yanımda bir kişi daha var ama bayan mı erkek mi hatırlayamıyorum. Burası sanki mağara gibi kapalı bir yer ama ama ışık lambaları var. Ben tabut hakkında sanki konuşuyorum. Diğer ışıkları yak dediğimde ışıklar yanıyor ve gizli bir güç beni oturduğum yerde havaya kaldırıyor acayip bir ışık yanıyor. 20 şiddetinde bir deprem oluyor sanki, öyle bir sarsıntı yaşıyorum.

Korkudan uyanıyorum. Rüyanın unsurları türbe, açık bir mezar, mezarın içinde tabut, koyu yeşil örtü, mağara gibi yer, ışık lambaları, gizli bir güç, havaya kalkmak, deprem olması

Rüyada mezarda ışık görmek neye yorumlanır?

Rüyanız oldukça çalkantılı bir dönem yaşadığınızı, içinizde duygusal fırtınalar estiğini işaret etmektedir. Bir arayış, bir çıkış yolu aradığınızı ifade etmektedir gördüğünüz rüya. Sonuçta o çıkış yolunu bulup, rahata – huzura kavuşacaksınız. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada mezar görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Mezarda Işık Görmek” için 3 yanıt

Ben 28 yasinda evli ve iki cocuk annesiyim. Dün gece rüyamda mezarlik gördüm. Bir evin icindeyim, yanimda arkadasim ve cocugu var. Ben balkondan disariya bakiyorum ,balkonun az ilerisinde üc tane mezar. Ücündede isiklar yanip sönüyordu, korkudan iceriye kactik ama sanki pesimizden ruhlar gelmis gibi hissettik.

Çok etkileyiciydi. Bu rüyanin nasil bir anlami olabilir ?

Rüyamda elimle toprak kazıyordum, yanımda eşimde vardı, kazarken toprağın altından 30 cm uzunluğunda altın bir kab içinde yanan bir ışık ile beraber elime aldım ve çok mutlu oldum.
Rüyamın lütfen yorumunu alabilirsem çok sevinirim.

Ben rüyamda ölmüş babaannemi ve babamı gördüm. İkisi de yan yana duruyorlardı. Arkalarında da bir beyaz ışık vardı. Beni çağırıyorlardı. Artık yanımıza gelme vaktin geldi falan gibi şeyler söylüyorlardı. Ve ben bunu bir çok gördüm. Ve sıklıkla da görmeye devam ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir