Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Mezarda İskelet Görmek

Rüyada mezarda iskelet görmek ne demektir?

Ben Bursa’da yaşayan, 18 yaşında bir öğrenciyim. Rüyamda kendi bedenimin iskelet halinde mezar içerisinde olduğunu gördüm ve yanımda bir küçük kız çocuğunun iskeleti de vardı, konuşuyordum “neredeyim ben, nasıl geldim, öldüm mü” diye.

Çok merak ediyorum, cevaplarsanız çok sevinirim. Rüya temaları Mezar, iskelet, küçük kız çocuğu, çocuk iskeleti

Rüyada mezarda iskelet görmek neye yorumlanır?

Gördüğünüz rüya okul veya iş yaşamınızda bir takım sıkıntılar yaşamakta olduğunuzu işaret etmektedir. Rüyada mezara girdiğini görmek bunu anlatmaktadır. Bedeninizin iskelet halinde olmasını görmek ise yaklaştığını hissettiğiniz fakat anlayamadığınız bir tehlikeyi işaret edebilir. Bu tehlike gerçekte olmayabilir ancak sıkıntılarınız yüzünden böyle hissedebilirsiniz.

Mezarda yanınızda yatan kız çocuğu ise hayatı biraz daha ciddiye alıp, ona göre davranmanız, sorunları daha ortaya çıkmadan tedbirini almanız gerektiğini veya başında çözmeniz gerektiğini ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada mezar görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Mezarda İskelet Görmek” için bir yanıt

Ben 16 yaşında bir öğrenciyim, rüyamda iki tane yan yana mezarın iskeletlerle dolu olduğunu gördüm “Allah u Teala bizi koru” diye sesler geliyordu ve rüyamda ayetel kürsü okudum ölülere.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir