Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Mezarda Kan Görmek

Rüyada mezarda kan görmek ne demektir?

Rüyamda çok bakımlı büyü bir mezarlıktaydım ve bir mezarın ayak ucunda kan gördüm ama tanıdığım birinin mezarı değildi bu, gördüğüm rüya ne anlama geliyor acaba?

Rüyada mezarda kan görmek neye yorumlanır?

Hülya selam. Hakkınızda isminizden dolayı kadın olduğunuzdan başka bir bilgi olmadığı için sağlıklı yorum yapmak zor. Aşağıdaki bilgilerle mesajı kendiniz çıkarmalısınız.

Mezarlıkta olmak, mezarlıkta olduğunu görmek üzüntüye, çözülmemiş karmaşık duygu ve korkulara veya ölüm korkusuna işaret edebilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada mezar görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada kan görmek Sert çatışmaları, Aile bağlarını, Hamileliği simgeler. Yaşamınızda olacak patlamaları, Geçmiş eylemleri ve Tartışmalı ortamları işaret eder. Aynı zamanda alınacak bir hamilelik haberini işaret edebilir.

“Rüyada Mezarda Kan Görmek” için 2 yanıt

merhaba ben rüyamda tanımadığım orta yaşlı bir adamla mezarlığa geldim bir sürü mezar vardı ama mezarların taşları yoktu ve üzerilerinde kan serpmişlerdi .Bunun nedenini yanımdaki adama sorduğumda :ölen insanların ruhunun ve bedenlerinin geri dünyaya gelmesini önlemek için dedi .Ardından biraz yürüdük ve yıldızları seyrettik …

Merhaba Babanneme mezar kazıyorsuk ama babannem hala yaşıyordu ve mezarını belirledik babannem de içine girdi Ztn daha sonra bütün mezar kan ile kaplandı ben de Babannem öldü diye ağlamaya başladım .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir