Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Mezarda Yaşamak

Rüyada mezarda yaşamak neye işaret eder?

Rüyamda karanlık ve garip bir mezarlıktaydım, babamla birlikte bu mezarlıkta bir mezarda yaşıyormuşum, orada yatanlar benim babannem,annanem,dedem ve amcamdı sanki, onların olduğunu hissediyordum.Sadece onlar vardı orada. Babamın üstünde battaniye ve toprak karışımı bir şey örtülüydü.

Ben orada beklerken büyük bir keçiye benzeyen hayvan geldi oraya, benimle bir süre bekledi. Babama seslendim, onu dürterek uyandırdım. Üstündeki battaniye karışımı toprağı kaldırarak uyandı. Konuşmuyorduk ama orada yatan büyüklerimizin adak istediğini ve bu hayvanı onlara adak yapmamız gerektiğini hissediyorduk. Sonra başka tanımadığım biri daha belirdi ve babamla keçi benzeri hayvanı kesmeye başladı. Ben ona çamaşır ipi kalınlığında eski bir ip verdim. Hayvanın yanlış yerinden bıçakla kesmeye çalışıyordu. Neredeyse boğazının ortasından kesmeye çalışıyordu ve bıçak kördü, hayvan debeleniyordu. “baba neden böyle yapıyorsun” derken uyandım. Bu rüyamı yorumlarsanız sevinirim. Saygılar.

Rüyada mezarda yaşadığını görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada mezarda yaşamak mezarda yaşadığını, mezarı ev olarak kullandığını görmek sabırsızlığınız, insanları acımasız ve yersiz eleştirmeniz, çevrenizdeki insanları küçük görmeniz küçümsemeniz gibi huylarınız nedeniyle hayatta yapayalnız kaldığınızı ve duruma duruma derhal bir son vermezseniz yaşamınızın dahada kötüye gideceğini işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada mezar görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Mezarda Yaşamak” için 2 yanıt

, ben ruyamda ailemle mezarlikda yattigimi gördüm ve bu mezarlikda cogu kisi kaldigini ve orda yatiyorlardi sanki mezarlik evdi bu ruyanin yorumu nedir?

Şuan rüyanın etkisindeyim biraz korkuyorum ama rüyamda hiç korkmamıştım. Mezarlığa gitmiştik gündüz vakti mezarları görünce üzülmüştüm öldükleri için. Sonra bir isim gördüm hatırlamıyorum neydi ve bi anda ölülerle konuşmaya başladım. Bir tanesi hamileydi ve doğum yaptını söyledi yukarıda. Mezarların içi öyle tek kişilik değilde geniş odalar. Sonra bir kıza eski kocası zarar vermeye çalışıyordu. (hepsi ölü) ben zarar vermemesi için elimden geleni yaptım. Bir süre sonra adama aşık oldum ve bir çocuğumuz oldu. Çocuk okula gitti geldi her gün ve çok zorluk yaşadı mezarlıkta yaşadığı için. Rüya boyunca sadece buna canım sıkıldı biraz ama hiç korkmadım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir