Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Mezardan Anneyi Çıkardığını Görmek

Rüyada mezardan anneyi çıkardığını görmek ne demektir?

Merhaba, günlerdir her gece rüyamda ve neredeyse hep aynı saatlerde 7 yıl önce kaybettiğim annemi görüyorum. Bir rüyamda onun mezarını kazıyordum daha sonra anneme ulaştığımda dışarıya çıkarıyor sarılıyor öpüyor hasret giderdikten sonra tekrar gömüyordum.

Bir başka rüyamda ise hiç bilmediğim bir kalabalığın içine girmiştim. Burası müstakil bir evdi, herkes bağdaş kurmuş yerde oturuyordu. Daha sonra aralarında annemi fark ettim. Nedense rüyamda da annemin ölü olduğunun farkındaydım, yanına gidip ‘anne sen öldün, nasıl tekrardan geri geldin’ dedim. Annemde ‘kızım ben öldüm ama Allah tarafından geldim’ dedi. Bende ‘anne orası nasıl, ne yiyip ne içiyorsun” dediğimde. annem “kızım orası burasıyla kıyaslanamaz bile, her şey yiyip içiyorum” dedi.

Daha sonra uzun uzun hasret giderdik ve uyandım. En çok etkilendiğim rüyalarımdan biridir, lütfen anlamını açıklarsanız beni çok sevindirirsiniz. Bahar tarafından 22.03.2013 / 22.03.2013 / 19:09 tarihinde gönderilmiş

Rüyada mezardan anneyi çıkardığını görmek neye yorumlanır?

Bahar Merhaba, önce bir bilgi vermek istiyorum. Bir rüyayı tekrar tekrar görmek, o rüyanın güçlü bir mesaj verdiğini ya da rüyanın mesajını anlamadığınızı gösterir. Bu bilgi ışığında aşağıdaki açıklamalarla rüyanın verdiği mesajı tespit etmelisin.

Rüyada ölmüş anne, vefat etmiş anneyi görmek annenize olan sevginizi, ona olan özleminizi gösterirken, onu kaybetmenin acısı ile başa çıkma yolunu henüz bulamadığınızı ve elinizde kalan sevdiklerini kaybetme korkusu taşıdığınızı temsil eder.

Rüyada rahmetli anne ile konuşmak, ölü anne ile konuştuğunu görmek gerçek yaşamınızda annenize doyamadığını, ona son kez güle güle demek için son bir fırsat olarak hayalinizi kullandığınızı gösterir. Rüyada ölmüş anne ile kucaklaşmak, rahmetli anneye sarılmak, sarıldığını görmek gerçek yaşamın sıkıntıları karşısında bunaldığını, yorulduğunuzu ve uzun bir dinlenmeye ihtiyacınız olduğunu ifade eder. Rüyanın unsurları: mezar kazmak, annenin mezarı, ölmüş anne, ölmüş anneye sarılmak, anneyi gömmek, müstakil ev. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada mezar görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Mezardan Anneyi Çıkardığını Görmek” için 4 yanıt

Ölen annemi hastalığı nedeniyle baş parmağı hariç bir elinin dört parmağını doktorlar tarafından kesildiğini gördüm.Anne nedir bu dedim hastalığını işaret ederek”e işimiz var da”dedi.Dudağında beyaz şişlik vardı.Ve üzgündü sizden bunun yorumunu istiyorum.

rüyamda abim ablam ve babam ile evde uzanıyoruz ,erkek kardeşim gelip anne ölmemiş çıkarmaya gidiyoruz diyor. ben diyorum anne bir buçuk yıl oldu anne öleli şimdi sadece kemikleri kalmıştır yok diyor ve gidiyor.koşarak yumruğunu sevinçle havaya kaldırıyor bacı gerçekten anne yaşıyor diyor,öyle ise neden getirmedim diyorum ingiltereye götürmeleri gerekiyor sonra gelecek diyor ben koşarak yanına giderken kız kardeşim abla yanına giderken bismillah de diyor. bismillah deyip giderken iki kişi annem zarar görmesin diye şeffaf bir şeyle korumaya alıyorlar annem arkası dönük bana ona koşarken uyandım.Gerçekte ANNEMİ 23 haziran 2011 de kaybettim.

Merhaba ben Tarık, ben rüyada ölmüş annemin mezarına gitmişim, annemin mezarını suluyordum, birisi “yeter sulama daha, göl gibi oldu” dedi, annemin mezarının yanında da dere var, ben gittim annemi mezardan çıkarttım eve götürdüm, 6 sene oldu kefende bir çamur lekesi bile yoktu çürümemis bile, babaanneme “annem çürümemiş” dedim, babanemde “o şehit, şehitler çürümez” dedi. Annemin ayağını elledim buz gibiydi, annem birden gözlerini açtı, bana bakıyor bir sağa bir sola dönüyor, bana bakıyor gülüyordu ondan sonra uyandım. (Kardeşimin doğumunda rahmetli oldu annem)

Benim rüyamda yaşayan annemi mezara babam gömmüş oluyor, kollarında bir sıkıntı oldugu için babam bana “annen öldü” diyor, ben de gidip mezarını kazıp onu cıkartıyorum ve de yaşıyor, sonrada eve getiriyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir