Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Mezardan Çıkan Kedi Yavrusu Görmek

Rüyada mezardan çıkan kedi yavrusu neyi gösterir?

Merhaba, en yakın arkadaşım geçen yıl eşinden ortada hiçbir sebep yok iken ayrıldı. Bunların birde erkek çocukları var. Rüyamda eski eşi hayatta olmasına rağmen mezarı oluyor, arkadaşımla beraber mezara gidiyoruz. Birden mezardan minik bir kedi yavrusu çıkıyor. Ardından arkadaşımın oğlu mezarlıktan çıkıyor. Tabii ki çok şaşırıyoruz. Ne yapıyorsun derken mezardan eski eşi benim eşimle beraber (çok iyi arkadaşlardı) çıkıyor ve her şey bir şakaydı diyor. Sonrada oradan ayrılıyoruz. Lütfen rüyamı yorumlayın. Şimdiden teşekkür ediyorum. Yaş: 29, Medeni hali: Evli, İş: Mühendis

Rüyada mezardan çıkan kedi yavrusu görmek ne demek?

Emre merhaba, öncelikle rüyada mezar görmek sayfasını okumanızı rica ediyorum. Sayfada anlatıldığı gibi bir hayvanın mezardan çıktığını görmek o hayvanın karakteristik özelliklerinin kişinin ruh halini daha güçlü etkilemeye başladığını gösterir. Siz bir kedi yavrusunun mezardan çıktığını görüyorsunuz, kedi yavrusu rüyadaki anlamı kişinin sevdiklerini ihmal ettiğini ve onların sizinle daha fazla vakit geçirmek istediklerini gösterir, bakınız rüyada kedi görmek yorumu. Kedi yavrusunun mezardan çıkması ise sizin son zamanlarda sevdiklerinizi iyice ihmal ettiğinizi anlatmaktadır.

Rüyanın sonunda tüm bunların şaka olduğunun söylenmesi ise sevdiklerinizle irtibatı güçlendirmenizi işaret etmektedir. Çünkü rüyada kendine şaka yapıldığını görmek rüyayı gören kişinin önünde tatlı sürprizlerin onu beklediğini gösterir ve şakayı yapan kişiyle irtibatını kesmemesi, onunla temasını sıklaştırması gerektiğini ifade eder.

“Rüyada Mezardan Çıkan Kedi Yavrusu Görmek” için bir yanıt

37 bekar ev kızı, çok yakın olduğum sevdiğim kişiye hasret ve özlem duyuyorum. Rüyamda küçük yavru beyaz kedinin sağ elime sarıldığını gördüm lütfen yorumlayabilirmisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir