Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Mezarın Üzerinde Kadın Görmek

Rüyada mezarın üzerinde kadın görmek ne demektir?

Rüyada birileriyle bir mezara giriyorum, kimler tam olarak hatırlamıyorum. Mezar başında sessiz bir şekilde dikilmiş duruyoruz, mezardan birden bire genç bir bayan beliriveriyor, mezarın üzerine bacaklarını uzatıp oturuyor, hiç konuşma ya da gülme gibi bir durum yok, beyaz giymiş. Bu rüyayı iki keredir gördüm, lütfen nedir acaba yardımınızı bekliyorum.

Rüya ayrıntıları: mezar, mezarlık, mezara girmek, mezardan birinin çıkması, beyaz giysi, sessizlik.

Rüyada mezarın üzerinde kadın görmek nasıl yorumlanır?

Bir bayanin mezardan bir bayanın çıktığını görmesi, rüyayı gören goren bayanin yakinlarindan birisinin vefatindan dolayi veya hayirsiz bir arkadasinin olmesinden dolayi derin bir uzuntu cekecegini gosterir.
Bu bayan askta kaybedebilir veya hayatta herhangi bir sey onu mutsuz edebilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada mezar görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Mezarın Üzerinde Kadın Görmek” için 2 yanıt

Merhabalar,
Dün gece rüyamda ayrılmış olduğum nişanlımı mezarı başında gördüm. Fakat bende mezarı başında kendi mezarımı kazdıktan sonra orada kendimi vurup ona kavuşmayı düşünüyordum. Son bir kez gül yüzünü görmek için mezarını kazıp onun ölmemiş olduğunu fark edip onu kurtardım. Ne olur ne anlama geldiğini açıklamanızı istiyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim.. Sonsuz saygılarımla

Mehmet merhaba,
Gördüğünüz rüya şu anda umutlarınızda bir düşme, negatif duyguların ağır bastığı bir dönem geçirdiğinizi ve kısa sürede bunu atlatacağını işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir