Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Mezarında Melekler Görmek

Rüyada mezarında melekler görmek neye delalet eder?

Ben rüyamda öldüğümü gördüm, tabutta taşındığımı hissediyordum ama kimin taşıdığını görmedim, kendi mezarımın başına getirdiler kendi mezarımı gördüm, herkes gidiyordu mezarımın başında ablamı ve kardeşimin büyümüş halini gördüm, mezara girmek için sabırsızlanıyordum, sanki melekler beni çağırıyordu.

Mezarım açıldı, sağda 2 meleğin durduğunu gördüm üst tarafta yeşil beyaz  ışık vardı, “keşke daha çok sevap işleseydim” diyordum, “ben bu güzel lütufları hak edecek ne yaptım”, tam mezara girerken hafif terlediğimi hissettim, mezara girdiğim anda annem uyandırdı, uyandığımda gerçek değil diye çok üzülmüştüm. Benim bu gördüklerim ne anlama geliyor şimdiden teşekkür ederim . Elif.

Rüyada mezarında melekler görmek neye yorulur?

Elif selam. Rüyanızın anlamı zaten rüyanızın içinde anlatılıyor.

Rüyada melek görmek, melekler İyilik, Saflık, Koruma, Kutsallık, Rahatlık ve Teselli anlamlarını simgeler. Bu rüyada meleklerin size aktarmaya çalıştığı mesaja dikkat edin. Bu mesajlar daha fazla tatmin ve mutluluk, doğru bir haber olarak ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada mezar görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Mezarında Melekler Görmek” için 3 yanıt

Ben ruyamda bir melegin mezarlığın uzerine indiğini ve tekrar gitmek üzereyken bir şekilde meleğin ölmüş olduğunu gördüm bu ne anlama gelir

Rüyada meleğin geldiğini hissetmek
Rüyada bir meleğin geldiğini hissetmek ne anlama gelir? lütfen cevap verin.

Mahmut merhaba,
Rüyada melekler iyilik, saflık, koruma, kutsallık, rahatlık ve teselli anlamlarını simgeler. Buradan yola çıkarak rüyanızın mesajını tespit edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir