Rüyada Mezarında Yatan Ölü Görmek

Rüyada mezarında yatan ölü görmek ne demektir?

Dün gece rüyamda gördüğüm konu hiç görmedim evlendiğimden beri sürekli kayın validemi görürüm ya da onun sesin duyarım. gecede normalde açık başım gece kapatmışım yanımda bir arkadaşım daha var oda açık oda kapalıydı ikimiz bir yere gidiyormuşuz -hayatımızda normalde o arkadaşımla ben bir sınav bekliyoruz gireceğiz müşavirlik sınavına ikimizde hazırlanıyoruz.- ikimiz yokuş aşağıya indik ayrı bir yola gidiyorduk sonra karşımızdan iki kadın geldi birisi benim yüzüme baktı ve etkiledi gel dedi biz başka yere gidiyoruz diyemedim ona beni mezarım başına götürdü oda ziyaret edecekmiş .

mezarı bu muydu derken dört tane mezar bumu o mu derken onlar başka yere gitti mezarın biri beşik gibiymiş böle yatak gibi normal boş kayın validemi gördüm yatıyordu mezarın üstündeydi ama kıpırdadı ben buradayım der gibi mezar taşları yere yatıktı ben ayak ucundaydım başına geçmedim korktum mezarın üstünde olunca okumaya başladım ihlası okudum 3. de uyandım ama çok güzel okudum tane tane hakkını vererek okurken uyandım devam ettim okudum tekrar uyudum hayırdır deyip sonra gene devam etti bu kez kendini görmedim ama sesin duydum sesi tane tane bir şeye kızıyordu ben sesini duymak istemedim bana kızmıyormuş görümcemlere kızıyormuş onların arasında dedim karışmak istemedim neden kızıyor acaba dedim ama sesini duymamak istedim konuşmaya başladım. sonra uyandım, korktum ne olur acil yanıt yazın.

Rüya detayı: 31 yaşındayım evliyim bebeğim var 9 aylık.

Rüyada mezarında yatan ölü görmek neye yorumlanır?

Rüyanız kişisel gelişiminizde kimi eksiklikleri işaret etmekte ve çevrenizin etkisinde fazla kaldığınızı ifade etmektedir.

Kendinize daha fazla güvenmeli, kararlarınızı kendiniz vermelisiniz.

3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir