Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Mezarında Yatan Ölü Görmek

Rüyada mezarında yatan ölü görmek ne demektir?

Dün gece rüyamda gördüğüm konu hiç görmedim evlendiğimden beri sürekli kayın validemi görürüm ya da onun sesin duyarım. gecede normalde açık başım gece kapatmışım yanımda bir arkadaşım daha var oda açık oda kapalıydı ikimiz bir yere gidiyormuşuz -hayatımızda normalde o arkadaşımla ben bir sınav bekliyoruz gireceğiz müşavirlik sınavına ikimizde hazırlanıyoruz.- ikimiz yokuş aşağıya indik ayrı bir yola gidiyorduk sonra karşımızdan iki kadın geldi birisi benim yüzüme baktı ve etkiledi gel dedi biz başka yere gidiyoruz diyemedim ona beni mezarım başına götürdü oda ziyaret edecekmiş .

mezarı bu muydu derken dört tane mezar bumu o mu derken onlar başka yere gitti mezarın biri beşik gibiymiş böle yatak gibi normal boş kayın validemi gördüm yatıyordu mezarın üstündeydi ama kıpırdadı ben buradayım der gibi mezar taşları yere yatıktı ben ayak ucundaydım başına geçmedim korktum mezarın üstünde olunca okumaya başladım ihlası okudum 3. de uyandım ama çok güzel okudum tane tane hakkını vererek okurken uyandım devam ettim okudum tekrar uyudum hayırdır deyip sonra gene devam etti bu kez kendini görmedim ama sesin duydum sesi tane tane bir şeye kızıyordu ben sesini duymak istemedim bana kızmıyormuş görümcemlere kızıyormuş onların arasında dedim karışmak istemedim neden kızıyor acaba dedim ama sesini duymamak istedim konuşmaya başladım. sonra uyandım, korktum ne olur acil yanıt yazın.

Rüya detayı: 31 yaşındayım evliyim bebeğim var 9 aylık.

Rüyada mezarında yatan ölü görmek neye yorumlanır?

Rüyanız kişisel gelişiminizde kimi eksiklikleri işaret etmekte ve çevrenizin etkisinde fazla kaldığınızı ifade etmektedir.

Kendinize daha fazla güvenmeli, kararlarınızı kendiniz vermelisiniz.

“Rüyada Mezarında Yatan Ölü Görmek” için 3 yanıt

Saygılar selamlar. Gördüğüm bir rüyanın çok etkisinde kaldım. Bir mezarlıktayım ve tanımadığım yaşlı bir erkeğin mezarını ziyarete gidiyorum. Ama o zat ölmemiş, kapalı bir mezarın üstünde yatıyor, bende “sen ne yapıyorsun burada” diye soruma, “karımı bekliyorum, ölünce yanıma gelecek” diyor. Bir kaç adam omuzlarında tabutla geliyor. Bende “müjde karın geliyor” diyorum, sonra amca sevinçle ayağa kalkıyor ama tabut sallanıyor, biraz kapağı açılıyor. Bu rüyama yorum yaparsanız çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler. 39, Kadın, Evli, Ev hanımı, Korku

Banu merhaba, Zarif selam ve saygı dileklerini kabul bende saygılarımı sunmak istiyorum.
Görmüş olduğun rüya iç dünyanda fırtınalar koptuğunu, büyük ihtimalle kimselere açamadığın bazı vicdan muhasebesi yaşamakta olduğunu, hayatının analizini yapıp nerede hatalar yaptığını veya hangi günahları işlediğini düşündüğünü ve bunun sende korku ve endişeye yol açtığını anlatmaktadır.
Bu durum insan yaşamında yaşamı olumsuz etkileyip, ruh halini kötüye götürmediği sürece iyidir. Ama bu muhasebenin içinden kısa sürede çıkılamazsa kişiyi kötü etkiler. Lütfen sakin kafa ile durumu toparlayıp, normal yaşama hızla dönmenin yollarını bulun.

Öncelikle çok selam saygılarımı sunar ve teşekkür ederim. Bana zaman ayırıp rüyama yorum yaptınız. İnanın yazdıklarınız tamamen gerçeklerı anlatıyor.Dediklerinizi harfiyen uyacagim. Tekrar tesekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir