Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Mezarlıkta Bayrak Görmek

Rüyada mezarlıkta bayrak görmek neye işarettir?

Rüyamda mezarlıkta bayrak gördüm. Dedem vefat etti o dikmiş gibi görüyorum yani rüyamda öyle söylüyorlar. Gördüğüm bayrak o kadar al kırmızı ki anlatamam. Öyle bir güzel dalgalanıyor ki.

Bu neye işarettir hocam, cevabınızı bekliyorum, teşekkürler.

Rüyada mezarlıkta bayrak görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada mezarlıkta olduğunuzu görmek bir alışkanlık veya bir davranışınıza son vereceğinize işaret eder
Rüyada bayrak görmek, bayrak açmak, dalgalanır görmek, bayrağı öpmek, bayrağı sevmek Şeref, iyi hal , yücelik ve izzettir. Rüyada dalgalanan bayrak görmek, mutluluk, bereket, bolluk, barış demektir, şanslı bir dönemde olduğunuzu belirtir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada mezar görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Mezarlıkta Bayrak Görmek” için 2 yanıt

Rüyada güzel mezarlık görmek
Rüyamda annem babam ve teyzeler ile bir yere gidiyoruz ama ben nereye gittiğimizi bilmiyorum, sonra bir yere giriyoruz ve ben “burası ne kadar güzel” falan diyorum. girdiğimiz yer mezarlık imiş, ama o kadar çok beğeniyorum ki. Normalde hava sıcak yaz günüymüş. orada sanki hafiften yağmur çiseliyor ve cıvıl cıvıl kuş sesleri geliyor ben bayılıyorum. İlerliyoruz orada bir mezarın başında duruyoruz. durduğumuz mezar taşında da kendi adım ve soyadımı görüyorum. altına da yazı olarak bir şeyler yazmışlar, “annesine bu gece ben ölücem diye söylemişti, sanki malum oldu ve bir bardak su istedi annesinden, son suyumu içip uyuyayım artık demişti” falan diye. Sonra ben annemlere dönüp “bu kimin mezarı” diyorum. kimse bana cevap vermiyor. annem iki gözü iki çeşme ağlıyor. babama dönüyorum oda öyle. benimle hiç kimse konuşmuyor. bu rüyanın ne anlama geldiğini açıklar mısınız? çok etkilendim.

Rüyada mezar görmek İnsanın iç dünyası, manevi hayatıyla ilgili mesajlar verir, rüyada mezarlar, mezarlık gezmek, kabir, mezar kazmak, mezara girmek, kişinin işlediği günahlar ve hatalar yüzünden dolayı vicdan muhasebesi içinde olduğunu işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir