Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Mezarlıkta Dua Etmek

Rüyada mezarlıkta dua etmek ne demektir?

mezarlarSevgili arkadaslar, ben rüyamda bir mezarlık gördüm, ama mezar türk-müslüman mezari degilde alman mezariydi, iyice bir baktım sonra mezar tasinda türk bayragi gördüm.

Mezarin içine girdim baktim 3 tane sehit mezari var, hepsine ayri ayri 3 ihlas bir fatiha okudum, sonradan arkami döndügümde bir yasli müslüman teyzenin mezarini gördüm onada dua okuyup cikdim acaba ne demek bir anlami var mi ??
sevgiler

Rüyada mezarlıkta dua etmek neye yorumlanır

Gördüğünüz rüya, iç dünyanızda, manevi hayatınızda kimi iç çatışmalar yaşadığınızı, belki kimi vicdan azapları çektiğinizi ya da kimi soruların cevaplarını aramaktan yorgun düştüğünüzü işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada mezar görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Mezarlıkta Dua Etmek” için 2 yanıt

Rüyamda ölmüş babannemi görüyorum, koluna giriyorum birlikte ölmüş dedemin mezarına gidiyoruz, birlikte dua ediyoruz. Babannemi mezarlığa getirip götürürken koluna giriyorum, yaşlı zor yürüyormuş, korkma babanne ben sana yardım edicem dinlene dinlene gidip gelicez diyorum. yorumlarsanız sevinirim

rüyamda eşimle ben mezarlıkta geriden durup hepsine birden fatiha okuduk.sonra ikitane baş örtülü kadın gördük. ikisi karşılıklı yeşil çimenin üzerinde yemek yiyorlardı. ben de beyaz takım elbise ve başörtüyle öyle onları izliyordum.sonra kocaman bir otobüs gördüm.eşim hadi çabuk olda bu otobüsüde kaçırmayalım der ve koşarak binerim.birde ne göreyim kaynanam ve kayın pederim görümcem hep beraber yolculuk yaparız.ben elimi cüzdana atarım kaynanam kızar burada baban var o verir der. eşimde annesine kızar.bırakın kavkayı ben vewririm der.geriside var ama hatırlamıyorum.bu gördüklerim neyisede mezarlıklıkta fatiha suresini okuduğumu görmem aklıma takıldı.anlamını çok merak ediyorum.çatlayacağım meraktan…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir