Rüyada Mezarlıkta Halay Çekmek

Rüyada mezarlıkta halay çekmek neyi gösterir?

Rüyamda gerçekten vefat eden bir kuzenimin bulunduğu mezarlığın önünden geçiyoruz, babam ile arabadayız, başörtüm açılmış, nasıl bağlasam diyorum, bunu der demez ölü olan kuzenim dirilip güler bir yüz ile mezarının başında bana bakıyor. Gerçekten yaşayan başka bir kuzenim de (ikisi de erkek) onun yanında rüyamda o da ölmüş güya.

Diyorlar ki “biz buradan geçerken şöyle bağlardık sen de öyle bağla” diyor, bende dediklerini yapıyorum, sonra kız kardeşim ve gerçek hayatta olup ta rüyamda ölmüş olan kuzenimin kız kardeşi yanımıza geliyor, hep beraber halay çekiyoruz, gerçekten de rüyamda da ölmüş olan kuzenim bize gülümseyerek bakıyor, gerçekte yaşayıp rüyamda ölmüş olan da biz halay çekerken (onun kız kardeşi, benim kız kardeşim ve ben) fotoğraflarımızı çekiyor, fotolara bakıyoruz, kardeşimle beni almamış, sadece kendi kız kardeşinin fotosunu çekmiş. tabi bütün bunları mezarlığın önünde yapıyoruz tabiri ne ki acaba? 23 yaşında evli bayanım.

Rüyada mezarlıkta halay çekmek neye yorulur?

Rüyada mezarlık görmek genel olarak hayatınızdaki değişimi, bir alışkanlık veya bir davranışınıza son vereceğinize işaret eder. Mezarlıkta olmak, mezarlıkta olduğunu görmek üzüntüye, çözülmemiş karmaşık duygu ve korkulara veya ölüm korkusuna işaret edebilir.

Ölmüş birinin dirildiğini görmek konusunda rüyada ölü görmek rüya tabirleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

Rüyada halay çekmek, halay çektiğini görmek içinde bulunduğunuz grup içinde uyumlu davranışlar sergileyerek, mutlu bir yaşam süreceğini simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada halay görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Twitter Facebook Google+

Bunlarda İlginizi Çekebilir

2 Yorum yapılmış

 1. Buse dedi ki:

  Rüyada harabe mezarlık görmek
  iyi günler, rüyamda erkek arkadaşımla beraber, bulutlu bir havada, ormanın içinde harabe bir mezarlığın yanından yürüyorduk. bir yere gitmek için oradan geçiyormuşuz. etrafımızda ormandan başka bir şey görünmüyordu. Çok ilginç ve ürkütücüydü. yorumlarsanız sevinirim. teşekkürler

  • Ruhi Karabey dedi ki:

   Buse selam,
   Bakımsız ve harap bir mezarlık görmek gerçek yaşamınızda kapkaçcı gibi davranan bazı yakınlarınızın malınız, mülkünüzde gözleri olduğunu, onlara karşı dikkatli olmanız gerektiğini ifade eder

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*