Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Mezarlıkta Kurban Kesmek

Rüyada mezarlıkta kurban kesmek neye işaret eder?

İyi günler, dün gece rüyamda herkes mezarlıkta olup kurban kesiyordu. Rüyanın çok etkisinde kaldım. Herkes mezarda olan ailesinin basındaydı ve koyunun ipini mezar taslarına bağlayıp öyle kesiyordu herkes. Ben mezar taslarını ve koyunu kesilirken görünce sürekli ağlıyordum. Yorumunuzu bekliyorum, teşekkürler. 15 Aralık 2009, 01:37.

Rüyada mezarlıkta kurban kesmek neye yorulur?

Rüyada mezarlıkta olduğunu görmek bir alışkanlık veya bir davranışınıza son vereceğinize işaret eder. Üzüntüye, çözülmemiş karmaşık duygu ve korkulara veya ölümü de ifade etmektedir. Rüyada mezarlık görmek bazen de tövbe etmek anlamına gelir.

Rüyada kurban kesmek isteklerinin gerçekleşmesi anlamına gelir. Zenginlik, hacca gitmek, hasta ise iyileşmek olarak yorumlanır. Rüyada mezarlıkta kurban kesmek veya mezarlıkta kurban kesildiğini görmek rüyayı gören kişinin hayatında meydana gelecek hayırlı gelişmeler sonucu korku ve endişelerinden uzaklaşacağına, malının ve parasının artacağına, rüyayı gören kişinin uzun süredir devam eden bir sorunu varsa onun çözüleceğine rivayet edilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada mezar görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Mezarlıkta Kurban Kesmek” için 3 yanıt

Rüyada bilmediğin bir mezarlık görmek
Selamlar, dün gece gördüğüm rüyadan etkilendim ve anlamını çok merak ediyorum. Eğer yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Rüyamda bilmediğim bir mezarlıktaydım. Müslüman mezarlığı. Bir kaç serseri mezarların üzerinde dalga geçiyorlardı, mezarın üzerine geldiklerinde basamıyorlar ve sırt üstü yatay biçimde havaya kalkıyorlardı ve bununla eğleniyorlardı. Yapmayın etmeyin diyerek onlara müdahale etmek isterken ben de yanlışlıkla bir mezarın üzerine geldim ve mezar beni hava kaldırdı. Bu esnada ayaklarımdan bütün enerjimi çekiyormuş gibi hissediyordum. Oradayken korku yahut mutluluk gibi herhangi bir hissiyatım yoktu. Sadece serserilerden mezarları korumak istediğimi hatırlıyorum.
Asıl ilginç tarafı uyandığım zaman gördüm. Uyandığımda sadece ayaklarım yorganın dışındaydı ve çok hızlı bir şekilde sağa sola oynayarak zangır zangır titriyorlardı. Eğer yardımcı olabilirseniz sevinirim, İyi çalışmalar.

Rüyada mezarlık görmek genel olarak hayatınızdaki değişimi, bir alışkanlık veya bir davranışınıza son vereceğinize işaret eder. Mezarlıkta olmak, mezarlıkta olduğunu görmek üzüntüye, çözülmemiş karmaşık duygu ve korkulara veya ölüm korkusuna işaret edebilir.

Yabanci biri ruyamda mezarin basinda kurban kesiyordu, kesen kisinin elleri kanliydi ve bana suruldu, elimin kanini yikamak icin mezarligin yanindaki suya gittim ve elime bir sey dolandi, kertenkele vardi ve kizima da gidnce kizim kacti, acaba bu ne anlama geliyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir