Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Mezuniyet Görmek

Rüyada mezuniyet neye delalettir?

Selamlar. Rüyamda kendimi ilkokul ve orta üçe kadar okuduğum okulda gördüm ama liseden mezun oluyormuşum. Ben mezun olalı 16 sene oldu, ilginç olan çalıştığım şirkettekiler var yanımda hep beraber mezun olmuşuz ama tanıdığım arkadaşlarım yok. Tanımadığım bir kız var onunla çıkışta konuşuyoruz, bana kırmızı bir hırka veriyor “bu yanındaki çocuğun” diyor,  bende dedim “yanımda kimse yok ki yalnızım ben” hırkayı orada bıraktım ama uzaktan bile görünüyordu.

Sonra okuldan çıktık, o okulun yollarında yürümeye başladık, yanımda o kız vardı yine. Sonra yine okul bahçesinde gördüm kendimi, gelinlik defilesi yapacaklarmış ama gelinlikler çok açık, bikini gibi, çok kalabalık ortamdı okul bahçesi sadece şu an samimi olduğum bir erkek arkadaşımı gördüm şirketten, onunla da vedalaştık o da mezun olmuş. Yorumunu yaparsanız sevinirim, teşekkürler.

Rüyada mezuniyet görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada mezuniyet görmek başarı, üstün yetenek, üst düzeye geçiş anlamlarını simgeler. Mezun olmak veya bir yerden mezun olduğunu görmek yaşamınızda ilerlediğinizi, önünün açık olduğunu ifade eder.

Gerçek yaşamda okulunu bitirdiği halde yeniden mezun olduğunu görmek gerçek hayatınızda gelişim ve öğrenme durumunun henüz tamamlanmadığını, önemli bir gelişim ve / veya değişim içinde olduğunuzu ifade ederken aynı zamanda bu elde ettiğiniz ilerlemenin farkında olmadığınızı simgeler. Rüyada kep giymek, kep takmak veya kep aldığını görmek rüyayı gören kişinin önünde yeni kapılar açılacağını veya yeni bir aşk yaşamaya işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir