Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Mide Ameliyatı Görmek

Rüyada mide ameliyatı neye delalet eder?

Rüyada mide ameliyatı görmekRüyamda sevdiğim kişiyle bir çay bahçesinde oturup denizi seyrederek çayımızı içip muhabbet ediyoruz. Sonra kalkıp ayrılıyor evlerimize gidiyoruz. Gece ilerleyen saatlerde sevdiğim adam beni arıyor, telefondaki sesi çok kötü ve hastanede olduğunu, birazdan mide ameliyatına gireceğini, doktorların mide kanamsından şüphelendiklerini söylüyor. Ona “neden daha önce aramadın” diyorum ve hemen pijamalarımla babamın arabasının anahtarını kapıp evden çıkıyorum

Ben gerçekte araba sürmeyi bilmem ama rüyamda babamın beyaz renkli arabasına biniyorum, arabayı aşırı süratli sürüyorum fakat aracı yavaşlatamıyor, durduramıyorum. Sevgilim arıyor ona cevap veremiyorum, surmadan mesajlar atıyor. Bir anda kendimi hastanede buluyorum, sevdiğim adam ameliyattan çıkmış ve derin oh çekiyorum. Bunların bir anlamı var mı?

Rüyada mide ameliyatı görmek yorumu

Dilek selam, sevdiğin adamı görmen, denizi seyretmeniz, çay içmeniz ve muhabbet etmeniz gerçek hayatınızda kendinizle barışık olduğunuzu, ilişkinizde mutlu olduğunuzu ve yaşamınızın dengelerinin mükemmel derecede iyi olduğunu anlatmaktadır.

Rüyada mide ameliyatı görmek yaşamınızın duygusal yönünde iyileşme veya daha da iyiye gitme yönünde gelişemeler yaşanacağına delalet eder. Çünkü mide duyguların merkezidir. Rüyada mide ameliyatı olmak kişinin hayatında yeni değişikliklerin başlangıcı anlamına gelir. Bu değişim tahammül sınırınızın artması, duygularına hakim olma yeteneği konularında olabilir.

Araba kullanmayı bilmediği halde araç kullandığını görmek, arabayı durduramamak gibi konularda detaylı bilgiyi araba rüya analizi sayfasında okuyabilirsiniz. Ancak rüyanın sonunda sağ salim hastaneye gidip, sevgilini ameliyattan çıkmış olduğunu görmen onunla ilişkinin daha iyi bir rotada ilerleyeceğini anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir