Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Mide Hastalığı Görmek

Rüyada Mide Hastalığı Neye Delalet Eder?

Rüyamda ölümcül bir hastalığa yakalandığım ve o hastalığın ismi bana esmerleşme diye hatırladığım kadarıyla mide ile ilgili bir şeydi. 1 haftam kalmıştı ölmeme, günlerimi sayıyordum, bazen hüzünleniyordum. Hatta aynaya baktığımda gözlerimin içini kırmızı kan gibi görüp ölümün gelmesine birkaç gün kaldı diyorum. Sevdiğim insanı konuşmasak da aramak istiyorum. Ve abdest alıp namaz kılmam gerektiğimi, ölmeden sürekli içimde tekrarlıyorum ve niyet ediyorum.

Rüyada Mide Hastalığı Yorumu

Şeyma merhaba, gördüğün rüya rüya tabirlerinde çaresizlik senaryosu olarak (senaryo çaresizlik) olarak adlandırılmakta ve rüyayı gören kişinin gerçek hayatında bir sorun karşısında kendini çaresiz hissettiğini, o zorluğu aşamayacağını düşündüğünü veya o sıkıntıyı aşacak gücü kendinde bulamadığını belirtir. Rüyada öleceğini görmek, sayfasında anlatıldığı gibi belirli bir tarihte öleceğini ya da ölüm tarihini görmek insanın gerçek yaşamında bazı dengelerin bozulduğunu gösterir. Böyle bir rüya görme halinde kişinin derhal kendine bir çeki düzen verip, yaşamını düzene sokması, her şeyi yeniden gözden geçirmesi gerektiğine işaret eder.

Rüyaya göre bir mide hastalığı nedeniyle öleceğini görüyorsun ki rüyada mide hastalığı yaşamak kişinin hayalleri peşinde giderken aniden ortaya çıkan bir durum sebebiyle bazı sıkıntılar yaşamaya başladığını ve bu nedenle hedeflerine kavuşma konusunda endişe duymaya başladığını, sanki bu hayallere kavuşamayacağını düşündüğünü gösterir.

Rüyanın son kısmında gelişen olaylar ise kendini çaresiz hissettiğin konunun duygusal konularda olduğunu anlatmakta, yaşadığın bazı pişmanlıkların buna yol açtığını göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir