Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Midye Dolma Görmek

Rüyada midye dolma neye işarettir?

Merhabalar, rüyamda buzdolabını açıyorum ve içinde alt ve üst katlarına konulmuş büyük midye dolmaları görüyorum , bunları bir yakınımın almış olup buzdolabına koyduğunu düşünüyorum. Ne anlamlara yorulabilir acaba. Şimdiden teşekkürler.

Rüyada midye dolma görmek tabiri

Gördüğünüz rüya gerçek yaşamınızda bazı tehlikelerle karşı karşıya olduğunuzu ve bu tehlikenin bir yakınınızdan kaynaklabileceğini işaret etmektedir. Unsurların anlamına ayrı ayrı bakmak gerekirse;

Rüyada buzdolabı görmek üzerinizdeki soğukluğu bırakıp, insanlarla daha sıcak ilişki kurmanız gerektiğini temsil eder. Çünkü buzdolabı soğuktur, soğutma, soğukluğu temsil eder. Rüyada buzdolabı kapağını açmak, kişiliğinizin soğuk yönlerini ya da soğuk duygularını açmak, ısınmak ve ısıtmak arzularınızı gösterir.

Rüyada midye yemekleri, midye dolma, midye tava görmek, midye pişirmek gerçek yaşamınızda yapmanız gereken bir iş konusunda kendinizi aşırı derecede yetersiz gördüğünüzü, ancak işe başlayınca düşüncelerinizi ne kadar yersiz olduğunu anlayacağınızı ifade eder.

“Rüyada Midye Dolma Görmek” için bir yanıt

Ben aylar önce sevdiğim bir arkadaşımla önemli bir nedenden küstüm. Arada sırada rüyalarımda barıştığımızı veya farklı bir şekilde küstüğümüzü görüyordum. Dün gece rüyamda ziyarete eski okuluma gitmiştim. Başka bir arkadaşımı ziyaret etmek için sınıfa gittiğimde şuan küs olduğum arkadaşım da o sınıftaydı. Morali bozuktu ve sinirliydi. Ben küs olmamıza rağmen yanına gidip açıkcası dayanamayıp neyinin olduğunu sordum. Ardından beni terslemesiyle diğer arkadaşımla sınıftan çıktık. Sanırım küs olma nedenimiz olan sevgilisiyle kavga etmişlerdi. Tekrar sınıfa gelip kendi arkadaşımla zaman geçirdim. Okulun bitmesiyle küs olduğum arkadaşım hızla sınıftan çıktı. Ben de kendi arkadaşımı alıp çıktım. Ona yetişmek için gözümle takip edip acele ediyordum. Okulun çıkışına ulaştığımızda küs olduğum arkadaşım da oradaydı yüzü gülüyordu. Beni beklediğini söyledi o ana barıştığımızı anladık. Ben arkadaşım küs olduğum arkadaşım ve sevgilisi bir lokantaya girdik fakat ben oruçluyum, ısrarlarına dayanamayıp sipariş ettikleri yemekten yiyorum. Ve asla yemeyeceğim midye dolma içi çıkıyor ve yemekte garip bir dürüm. Ardından yemeği bırakıyorum. Sevmediğimi iğrendiğimi dile getiriyorum.
Rüyam bu hatırladığım kadarıyla ayrıntılı anlattım. Şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir