Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada midye kabukları görmek

Rüyada midye kabukları ne demektir?

28 Yaşında bir bayanım. Evimdeyim, yüzümü yıkamak için banyodayım. Lavabonun önündeyim. Bir kutunun içerisinde deniz kabuklarım var gerçekte. Bu rüyamda da var fakat çok daha canlı ve daha güzeller. hepsi birazcık su ile canlanmışlar. Lavobodayım ama içerisinde onlarca canlı balık var. Sonra çeşmeyi aşıp onları canlı tutmaya çalışıyorum. hepsi ince uzun tatlı su balığı sanırım.

Sonra akvaryum balıkları görüyorum bir yerlerden geliyorlar ve ben onları da lavaboda içinde görüyorum. Suyun kuvvetiyle balıklar tek tek lavabo deliklerinden aşağı akıyorlar. delikleri tıkamaya balıkları canlı tutmaya çalışıyorum. Ama olmuyor delik sanki daha da büyüdü ve balıklar tek tek deliğe aktı. ben da hızlıca balıkları topluyorum oradan.

Sonra bir bakıyorum balıklar yok. Suyu sonuna kadar açıyorum balıklar tek tek geri çıkıyor. Onlar az zedelenmişler ama yine hepsini toplamaya devam ediyorum. Uzun zamandır rüya göremiyordum son zamanlarda görmeye başladım. Gördüğüm başka şeyler var fakat anımsamıyorum. Umut. 22. 05. 2012 / 16:55 tarihinde gönderilmiş

Rüyada midye kabukları görmek yorumu

Umut merhaba, rüyanız inanılmaz güzel bir rüyadır. Eğer yorumum doğru çıkarsa neredeyse yaşadığınız her şeyi kısaca anlatmaktadır.

Rüyanız; gerçekte çok güzel, mutlu, huzurlu bir yaşamınız olduğunu ancak yaptığınız bir şey, söylediğiniz bir söz, bir davranışınız ve benzeri bir durum nedeniyle durup dururken bu mutluluğunuzu bozacak kimi şeyler yaşadığınızı, ancak yaşamınızda başka bir gelişme sonucu kaybettim dediğiniz mutluluk ve huzura yeniden kavuştuğunuzu / kavuşacağınızı simgelemektedir. Lütfen düşüncelerinizi yazar mısınız?

“Rüyada midye kabukları görmek” için 2 yanıt

İçinde bulunduğum doğru üzücü bir durum. Bir aşk hikayesi bitmiş olabilir. Kaybettiğimi düşünüyorum İnşallah Yorumladığınız gibi tekrar kazanırım. Yorumunuz içimi rahatlattı. Çok teşekkür ederim.

Rüyamda denizden midye cikariliyordu. Bende merak Edip midyenin bir tanesini elime aldım ve açtığımda içerisinde 3 tane canlı balık vardı. Ruyami yorumlarsaniz sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir