Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Mıknatıs Görmek

Rüyada mıknatıs görmek neye çıkar?

Ben 18 yaşında öğrenci kızım, Rüyamda daha 10 gün önce benden ayrılan erkek arkadaşımı görüyordum, onunla okul gibi bir yerdeydik ama kendi okulum değildi, üzgündü. Okuldan çıktığımızı, onun gittiğini görüyordum. Giderken yanağımdan öpüp avucumun içinde bir mıknatıs parçası bırakıyor ve “bunu sakın kaybetme” diyordu. Olanları anlamıyordum, yanımdaki arkadaşıma “acaba başkası var mı” diye soruyordum o da “yok” diyordu ve okulun önünde düğün olduğunu görüyordum. 3 defa aynı rüyayı ve onun üzgün olduğunu gördüm ve uyandım bunu yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada mıknatıs görmek tabiri

Tuğba, gerçek hayatta değer verdiği, sevdiği insandan ayrılan kişiler, ayrıldıkları insanı sık sık rüyalarında görürler ve bu rüyalar bir anlam taşımaz sadece kaybetmenin acısına henüz alışamadığını temsil eder. O nedenle bu rüyadan bir mesaj beklememek gereklidir.

Ancak senin rüyanın farklı olan tarafı aynı konuda rüyayı 3 kez görmüş olmandır ki rüyada eski arkadaşının üzgün olduğunu görmek aslında rüyayı gören kişi için pişmanlık işaretidir. Sizin ya da onun vermiş olduğu bir karardan, yaptığınız bir şeyden dolayı pişmanlık içinde olduğunuzu gösterirken pişmanlığın yarar sağlamadığını esas olanın bu hataları yeniden yapılmaması olduğunu temsil etmektedir. Rüyanın bir diğer ilginç tarafı ayrılırken avucuna tutuşturduğu ve iyi saklamanı söylediği mıknatıs parçasıdır. Rüyada mıknatıs görmek kişinin iç arzularını temsil eder ve özellikle de karşı cinsle olan iletişimi konusunda güçlü bir çekim gücüne sahip olduğunu simgeler. Bu rüya kişinin içindeki huzursuz, yorgunluk ve stresten kurtulmak için şu anda yaptıklarının zıddı bir şeyler yapmasına da delalet edebilir. Rüyada düğün görmek güçlü sevgi bağları, inanç, korku, evlilik, ilişki anlamlarını simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir