Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Mikroskop Görmek

Rüyada mikroskop görmek neye çıkar?

Bir rüyamı anlatmak bununla ilgili bilgi ve yorum almak istiyorum. Rüyamda bir gün işverenim haber göndermiş “Adnan müsait ise akşam ziyarete geleceğim” diye, bende “buyursun gelsin” dedim. Akşam patronum yanında bir bayanla geldi, ben kızı sandım. Çaylar ve kahveler içildi sonra yanlarında getirdikleri bir karton kutudan bir mikroskop çıkardılar, parmağımdan bir iğnenin ucuyla kan aldılar, mikroskopta bu kana baktılar, arkasında bir ara trans moda geçtiler.

Fazla sürmeden kalktılar. Onları uğurladım, arabaları ile giderken evin yanında duran işletme şefini gördüm. “Ne yaptınız tamam mı o iş” dedi, “ne işi” diye sordum. “Büyü bozma” işi dedi, meğerse işverenim ve yanındaki bayan üzerimde olan bir büyüyü bozmaya gelmişler. “Benim haberim yoktu” dedim işletme şefine “hangisi bozuyor büyüyü” dedim, kız kardeşi dedi benim kızı sandığım bayan kız kardeşiymiş. Bu rüyadan ne anlamalı? ne ders çıkartmalıyım?

Rüyada mikroskop görmek yorumu

Adnan Merhaba, görmüş olduğun rüya aslında iş yaşamında bazı sorunlar olduğunu, büyük ihtimalle iş veren ya da amirlerin ile aranda adı konulmamış, gizli bir sorun olduğunu ve bunun seni kaygılandırdığını temsil etmektedir. Söylenenleri dinlemeli ama iyice anlayıp, kendi değer yargılarından geçirmeli, sabır ve dua ile bunları aşmayı denemeli anlamı taşımaktadır. Yani bu rüyanın büyü yapmak, büyü bozmak ile yakından – uzaktan alakası yoktur. Rüyada en ilginç kısım patronunun yanında getirdiği mikroskop olup, onunla kanını kontrol etmesidir çünkü gerçek yaşamda böyle bir büyü bozma ritüeli duyulmamıştır.

Rüyada mikroskop görmek rüyayı gören kişinin baktığı şeyi iyi görmek için bakmasını bilmesi gerektiğini, bazı şeylerin her zaman göründüğü gibi olmayabileceğini anlatır. Mikroskoba bakmak ise kişinin merak ettiği bir şey hakkında ilginç şeyler öğreneceğine delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir