Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Milföy Görmek

Rüyada milföy görmek neye çıkar?

İlkokula giderken yolumuzun üstünde milföy satan bir yer vardı, şuan yolumuzun üstünde değil, o sokağa uğramayalı yıllar oldu. Annemle o sokaktan geçiyorduk ki ben milföy alacağımı söyledim, annemde sokakta normalde olmayan bir banka oturdu. Tek yönlü dar bir sokak. Dükkana girdiğimde bir tane milföyün kaldığını söylediler, ben daha fazla almak istiyormuşum.

2 kişi vardı hatırladığım. Birisi masa gibi bir yerde bir kazağı sulamış hamur niyetine onu yoğurmaya çalışıyordu. Bu arada dükkanın bir yerinde başka bir masa varmış orada da benim kalemliğim varmış, içinde de bir sürü kalem varmış.

Masanın başında bir kız vardı, kapalıydı benim kalemliğimi takdir eden şeyler söylüyordu ama ne söylediğini hatırlamıyorum. Sonra tek kalan milföyü alıp dükkandan çıktım. Akşam saatleriymiş bu rüyayı gördüğüm zaman, etraf karanlıktı çünkü. Sonra annemle yürümeye devam ettik hani akşam olunca sokak lambaları yanınca sarımsı bir ışık olur ya etrafta öyleydi. Ve yağmur yağıyormuş. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim, benim biraz kafam karıştı da.

Rüyada milföy görmek yorumu

Bu çok ilginç rüyayı gönderdiğiniz için teşekkür ederim. Rüyanız gerçek hayatın maddi ve manevi yönleri ya da geçmiş ile gelecek arasında bazı gelgitler yaşamakta olduğunuzu ve durumun sizi sağlıksız bir düşünme yöntemine ittiğini ( akşam vakti sarımsı hava ) göstermektedir. Aslında bolluk, bereket, sağlık sizi bekliyor, sadece ne istediğinize iyi karar verin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir