Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Milletvekili Olduğunu Görmek

Rüyada milletvekili olmak ne demektir?

S. a arkadaşlar, rüyamda milletvekili olduğumu görüyorum. Mecliste oturuyorum vs. Meclis karşısında lokanta varmış. Lokanta sahibi ve tek çalışanı yabancı bir kadın. Türk değil yani. Kadından işkembe çorbası istiyorum ve tüm mecliste bulunan milletvekillerine işkembe çorbası ısmarlıyorum. Ne olduğunu anlamadım pek, yorumlarsanız çok sevinirim.

Rüyada milletvekili olduğunu görmek neye yorulur?

Merhaba, rüyada milletvekili olduğunu görmek maalesef iyi mesajlar vermez. İşlerinizde aksama, kötüye gitme işareti olup daha tedbirli davranmanız gerektiğini ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada milletvekili görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyanızın diğer unsurları da yorgunluk, bıkkınlık ve dinlenme ihtiyacınız olduğunu işaret etmektedir. Rüyada lokanta görmek çok istenilen işin gerçekleşmesi için rüya sahibinin yapması gereken bazı şeyler kaldığını gösterir. Rüyada işkembe çorbası görmek rüyayı gören kişinin fiziksel ya da duygusal açıdan kendini güvensiz hissettiğini ve çevresinde başkasından kaynaklanan bazı durumların kendisinde endişe yarattığını gösterir. Bu rüya yakın zamanda yaşanan bir zarar veya kaybı telafi etme düşüncesinini yansıması da olabilir. İşkembe çorbası içmek iş hayatının yoğun tempoda olmasından dolayı kişinin çok yorgun olduğuna işaret eder ve acilen dinlenmesi gerektiğine dikkat çeker.

“Rüyada Milletvekili Olduğunu Görmek” için 3 yanıt

rüyamda milletvekili olduğumu görüyorum.ben milletvekiliyim gidip mecliste oturayım ne işim var dışarıda. beni kıskanıyorlar diyorum

Milletvekili olmak, milletvekili olduğunu görmek Tedbirli davranmanız gerektiğine dikkat çeker.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir