Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Milli Piyango Görmek

Rüyada milli piyango görmek neye delalet eder?

Rüyamda milli piyango bileti almak istiyorum, piyango bileti satan adamla pazarlık yapıyorum, oda istediği fiyata satıyor, ben biraz direniyorum biri geliyor elimdeki parayı kapıp kaçıyor, bende onun arkasından şaşkınlıkla bakıyorum. Yorumunuzu bekliyorum saygılarımla.

Rüyada milli piyango görmek neye delalet eder?

Rüyada piyango bileti almak kısmetli olmaya işarettir. Rüyayı takip eden günlerde bilet almak yararlıdır. Rüyada milli piyango hakkında bir şeyler görmek konusunda detaylı bilgi için piyango sayfasını inceleyiniz.

Rüyada pazarlık yapmak rüya sahibi kişinin bazı şeyleri başarmak için çok güç bir proje veya ilişki içine girmesi gerektiğini, bundan endişe etmemesi gerektiğini ifade eder.

Rüyada kapkaççı görmek etrafınızda bulunan kötü niyetli birinin varlığına işaret ederken aynı zamanda birini iyice tanımadan, hakkında bilgi toplamadan, insanın hal ve hareketlerine bakmadan, karakterini iyice analiz etmeden o kişiye fazla güvenmemek, özellikle de sırrını paylaşmamak gerektiğine rivayet edilir. Kapkaççının paranı kapıp kaçması ise gerçek hayatta tam olarak tanımadan biriyle bir sırrını paylaştığını ve bunun ileride başını ağrıtacağını, büyük ihtimalle o kişinin bu sırrı size karşı kullanacağını simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir