Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Milli Piyangodan Para Çıktığını Görmek

Rüyada Milli Piyangodan Para Çıktığını Görmek Neye İşarettir?

Merhaba, ben 39 yaşındayım. 11 yıllık bir evliliğim ve 2 çocuğum var. Son 3 yıldır büyük zorluklar yaşıyoruz. Eşimle zorunlu bir ayrılık yaşadık ancak tekrar bir araya geldik. Arkasından eşimin boşanalım talebiyle karşılaştım, ısrarla boşanalım diyor. Şu an eşimle ayrı yaşıyoruz, boşanma davamız devam ediyor. Ayrılmayı hiç istemiyorum ve evliliğimiz bitmesin diye dualar ediyorum. Muhtemelen bilinçaltı etkisiyle rüyalar görüyorum.

Bunlardan biri geçen ay gördüğüm rüya idi. Eşim ile tehlikeli kayalıklarda geziniyoruz, aşağılara doğru iniyoruz. Ben kayaların altında ona ait, unuttuğu veya saklayıp da bulamadığı bir şeyi buluyorum ve “ben olmasam halin harap olacak” gibi şeyler söylüyorum. Sonra yukarılara güvenli bir noktaya çıkıyoruz, orada birbirimize sıkı sıkı sarılıyor.

Geçen hafta gördüğüm bir başka rüyada milli piyango yılbaşı çekilişinde bana para çıktığını görüyorum. Büyük ikramiye değil ama önemli bir ikramiye çıkıyordu ve eşimi ziyarete gidiyorum. Pek sevmediğim erkek kardeşi yanımıza geliyor ve “haydi iyisiniz, artık bizi de görürsünüz” diyordu. Ben de bir bahane yanından gitmek istiyorum, giderken annesi beni öperek “sen ona (eşim için) bakma, biz senden yanayız” diyor. Hayırdır inşallah,Allah’a bizi birleştirmesi için dua ettim. Tabiri ne olabilir? Çok sevinirim.

Rüyada Milli Piyangodan Para Çıkması Nasıl Yorumlanır?

Halime merhaba, öncelikle rüyanı paylaşırken hakkında bilgi verdiğin ve içinde olduğun durumu yazdığın için teşekkür ederim, bu bilgiler rüyaların açıklanmasında çok faydalıdır.

İlk rüyanda eşini görmüş olman onunla aranızda bazı sıkıntılar ve çözülmemiş sorunlar olduğunu ifade etmektedir, bakınız rüyada eşini görmek tabiri. Onunla kayalıklarda olmanız ise sizin şu anda sinirli, agresif, zaman zamanda aşırı inatçı davranışlar yüzünden olayları zorlaştırdığınızı ve gereksiz yere kendinizi tehlikeye attığını belirtmektedir, bakınız rüyada kayalık görmek açıklaması. Eşinin unuttuğu bir şeyi bulman ise aslında eşinin biraz daha açık görüşlü olmasını ya da seni daha fazla dinlemesi gerektiğini göstermektedir. Bu konuda bulmak rüya tabiri sayfası ilgini çekebilir.

Milli Piyango yılbaşı çekilişinde para çıktığını gördüğün rüya ise çok ilginç mesajlar vermektedir. Piyangoda büyük ikramiye çıktığını görmek rüyayı gören kişinin hayatında büyük bir değişimi işaret eder, amorti çıktığını görmek rüya sahibinin standart, düzenli bir yaşamı olacağına ancak maddi açıdan ne uzayacağını ne de kısalacağını fakat huzurunun hep yerinde olacağını gösterir. Ancak sen büyük bir para çıktığını görüyorsun ki bunun açıklaması yaşamında önemli bir gelişme olacağına delalettir. Lütfen rüyada piyango görmek sayfasını incele. Dilerim her şey gönlünce olur, iyi yıllar dilerim.

“Rüyada Milli Piyangodan Para Çıktığını Görmek” için bir yanıt

Merhabalar rüyamda evime geldiğimde duvarda bir çatlak gördüm,çatlak yıldıza benziyordu ve o çatlaktan civa benzeri bir sıvı akıyordu. Bu sıvı akıyor bir yerde duruyordu adeta bir sopaya benziyordu . Bi süre sonra akıntı durdu ve o sopaya benzer cismi aldım kokladım gül kokuyordu ve içinde bir kağıt vardı aldım ; bütün ibadetlerin,ahlakın çok güzel ancak temizliğine önem vermelisin.Yazıyordu. bu kağıdı okulumdaki din hocama gösterdim ve o bunun Peygamber Efendimiz’den geldiğini söylüyordu. Bunun anlamını öğrenmeyi çok istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir