Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Minare Görmek

Rüyada minare görmek neye işaret eder?

Toplantı merkezi gibi bir binadayım, işle ilgili bir toplantı var. Bir kapıdan çıkıyorum ve binanın arkasına geçiyorum. Burası bir caminin avlusu. Caminin minarelerini görüyorum. Beş minare eriyen mum şeklinde tasarlanmış. İki minare de göğe doğru yükselen onlarca yılandan oluşuyor.

Rüyada minare görmekYılanların başları aşağı bakıyor. Avludaki bankta caminin mimarı oturuyor, gözlüklü, 40’lı yaşlarında bir adam. Minareleri neden bu şekilde tasarladığını soruyorum. Modern bir mimari anlayışı olduğunu söylüyor. Cami için biraz fazla modern olduğunu, böyle minare olamayacağını söylüyorum. Bana içeriyi gezdiriyor. İçeride devlet büyüklerinin heykellerini görüyorum. Diğerlerinin kimler olduğunu hatırlamıyorum ama içlerinden biri Atatürk. Heykellerin yanlarından da yılanlar yükseliyor. Atatürk heykelini çok net görüyorum. Not: daha önce cami, minare veya Atatürk ile ilgili bir rüya görmedim. Yorumlayabilirseniz çok memnun olurum.

Name: mehtap
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:31
Medeni durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz:kaygılı (gelecek kaygısı), kendini güvende hissedememe.
Subject: cami mimarisi
Anahtar kelimeler:minare, mum, yılan, mimar, Atatürk

Rüyada minare görmek yorumu

Mehtap merhaba, bu çok ilginç ve değerli rüyayı gönderdiğin için teşekkür ederim. Rüyada minare görmek iletişim, haberleşme anlamını taşır. Çevrenizle daha iyi iletişim kuracağınızı, dargın olduğunuz bir kişi ile yeniden barışacağınızı işaret eder.

Minarelerden beşinin eriyen mumdan yapılmış olması; yaşamınızda inandırıcılık, kendiliğinden, cesur / vahşi doğa, eylem veya beş insan duyuları konusunda bir sıkıntıyı, gelip geçici bir sorunu temsil etmektedir. Minarelerden ikisini yılanlardan oluşması erkek ve kadın, anne ve baba, yin ve yang gibi bir konuda korkularınız olduğunu temsil etmektedir.

Rüyanızda yılan yoğun olarak geçmekte ve sahip olduğunuz iç korkularınızı gösterirken onlarla yüzleşmeniz gerektiğini temsil etmektedir. Rüyanızda Atatürk heykelini net olarak hatırlamanız, yaşamınızda Atatürk gibi güçlü olma hayallerinizi ya da onun fikir ve düşüncelerine inancınızı veya ona özleminizi simgelemektedir ve hemen hemen her çağdaş Türk insanı buna benzer rüyalar görmektedir.

Rüyada minare görmek konusunda ilave bilgiler.

Rüyada minare yıkılması, bir fırtına, deprem gibi olay karşısında rüyada minarenin yıkıldığını görmek elinizde olmayan veya sizden kaynaklanmayan nedenlerle haberleşme sorunları yaşadığınızı, kendinizi iyi ifade edemediğinizi simgeler. Rüyada yıkık minare görmek, yıkılmış minare görmek, zamanında işi sağlam tutmayıp, yapmanız gerekenleri yapmamak ya da isteklerini doğru anlatamamak nedeniyle şu anda bunun acısını çektiğini ifade eder. Rüyada mahya görmek rüyayı gören kişinin hayatında çok sevindirici şeylerin yaşanacağı, hayırlı olayların olacağı bir dönem başladığını belirtir.

“Rüyada Minare Görmek” için 4 yanıt

Rüyada depremde minarenin yıkıldığını görmek
rüyamda deprem oluyordu ve evimin karsisindaki caminin minaresi saga sola sallaniyordu iyiki evim yeni birsey olmaz derken minare yikiliyor tutalim diye bagirirken minare yikildi ve karsimiz bombos oldu deprem sadece karsi tarafta oluyordu sonra karsi taraf ferahladi sanki . Uyandigimda çok etkilenmistim
Takma isim :Aldem
Yasiniz: 38
Cinsiyetiniz: Erkek
Medeni durum: Evli
Mesleginiz: Konfeksiyon
Ruh haliniz: Endiseli

Tesekkurler

Merhaba,

Rüyada deprem olduğunu görmek hayatınızda ani bir değişiklik olacağına işaret eder.

Depremde minare yıkılması, bir minarenin yıkıldığını görmek ise elinizde olmayan veya sizden kaynaklanmayan nedenlerle haberleşme sorunları yaşadığınızı, kendinizi iyi ifade edemediğinizi simgeler.

Merhaba, evet haklisiniz. İlginize ve yorumunuza coook tesekkur ederim.
Sevgiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir