Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Minare Yıkılması

Rüyada yıkılan minare görmek neye işarettir?

Rüyamda babam namaz kılmaya camiye gidiyordu. Ben onu beklerken namaz kıldığı caminin minaresi yıkılıyordu. Ben çok ama çok korkuyorum, babama bir şey olacak diye ağlıyorum, ama olmuyor çok şükür sağlam çıkıyor altından ama ben çok ağladım.

Rüya temaları : babanın namaz kılması, namaz kılmak, camiye gitmek.

Rüyada minare yıkılması yorumu

Rüyada minare görmek iletişim, haberleşme anlamını taşır. Çevrenizle daha iyi iletişim kuracağınızı, dargın olduğunuz bir kişi ile yeniden barışacağınızı işaret eder. Rüyada minarenin yıkıldığını görmek elinizde olmayan veya sizden kaynaklanmayan nedenlerle haberleşme sorunları yaşadığınızı, kendinizi iyi ifade edemediğinizi simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada minare görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Minare Yıkılması” için 3 yanıt

Rüyamda istanbuldaydık ailemle, akşam saatleri bir anda Sultan Ahmet Camisinin minarelerini yıkıyorlar, bizler kaçışıyoruz, sonrada ezan sesi veriyorlar. Bende kızıyorum ne yapıyorlar neden yıkıyorlar diye.

Rüyamda ben manzara izliyordum ailem teyzelerim yanındaydı memleketteydim bi anda karşıdaki çift minareli bir caminin minaresinin birinin yıkıldığını ve evleri yıktığını gördüm

Rüyamda ben bir evin catisindaydim yani en ust katinda, bize buyuk babam misafirlige geldi. Birden bire bir anda camilerin minarelerine bomba döşenmiş ve patlatmaya baslamislar 2 minare yikiliyor ve ardindan bir tank buyuk binayi ustunde bomba patlatiyor ama binanin sadece ust kisminin yikildigini gordum aciklarmisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir