Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Minder Görmek

Rüyada minder görmek neye çıkar?

Merhaba, rüyamda evimin balkonundan geliyordum ayağım mindere takılıp düştüm. Rüyada ayağı takılıp düşmek sizce ne anlama geliyor? Teşekkür ederim. İstanbul’dan Aysel.

Rüyada minder görmek neye yorulur?

Aysel merhaba. Rüyada minder görmek hayatınızın tam olarak oturmadığını, kimi şeylerin yerine oturmadığını ve bunları tamamlamak için mücadele ettiğinizi ifade eder. Rüyanızda ayağınızı mindere takarak düşmeniz ise verdiğiniz mücadelede bir aksaklık, bir sıkıntı ya da bir gecikme yaşadığınızı gösterir. Düşme sonucu bir şey olmaması bu aksiliğin kolayca atlatılacağını temsil eder.

Rüyada mindere oturmak, minderde oturduğunu görmek gerçek yaşamınızda dertsiz, tasasız, sakin bir yaşam özleminizi temsil eder. Rüyada minder almak, minder vermek, minder taşımak, minder aldığını, minder verdiğini, minder taşıdığını görmek dert, tasa olmadan, sakin bir yaşama, huzura ulaşmak için çaba sarf ettiğinizi ve yakında çabalarınızın karşılığını alacağınızı simgeler.

Armut minder, yer minderi, plaj minderi, şezlong minderi, yayvan minder, elma minder, koltuk minderi, şark minderi görmekte benzer anlamlara sahiptir.

“Rüyada Minder Görmek” için 3 yanıt

odamda turuncu renk minderler vardı ve annemle odayı düzeltiyorduk o sıra kapıdan tanıdık bi genç kız baktı

Sayın admin, rüyamda eski tip şehirlerarası otobüste yolculuk yapıyordum. Karayolunda ilerliyorduk. Otobüs mola vermek için durdu. Teyzem geldi ve otobüse bindi. Teyzeme “yanıma gel, cam kenarında otur” dedim. Teyzemde “hayır ben cam kenarı sevmiyorum hem orası 3. sıra” dedi. “Ben birinci sırada oturacağım” dedi. Sonra ben 3. sıraya geçip oturdum. Koltuklarda beyaz minder vardı. Kendi kendime “annem şimdi yanımda olsaydı 3. sırada yanımda otururdu” dedim. Yanımdaki koltukta beyaz minderler boş duruyordu. Tasvirinizi bekliyorum. Saygilarimla. Ruh halim endişeli ve korkmuş.

Rüyada otobüs yolculuğu yaptığını bir iletişim sorununa dikkat çeker. Bu önemli bir rüyadır ve gerçek yaşamınızda yanlış anlaşılma veya karşınızdakini yanlış anlama söylenen bir sözün aslı olmadığı halde bir karalama ya da iftira gibi algılanabileceğini ve bunun canınızı sıkacağını simgeler. Rüyada minder görmek hayatınızın tam olarak oturmadığını, kimi şeylerin yerine oturmadığını ve bunları tamamlamak için mücadele ettiğinizi ifade eder. Ancak minderin beyaz olması bu mücadelenin hakkınızda hayırlı bir şekilde neticeleneceğini ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir