Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Mini Şort görmek

Rüyada mini şort görmek ne demektir?

Merhaba, ben istihareye yattığımda gördüğüm bir rüyayı yorumlamanızı rica ediyorum. Rüyamda bir dükkandayım. Orada duran bir kıza bir şey soruyorum nerede diye. Kız aşağı katı gösteriyor. Aşağıya iniyorum merdivenlerden. Benden başka bir kaç kişi daha var. Bir sürü mini şort var.

Koyu lacivert renkte hepsi. Herkes onlara bakıyor. Ben bir tane kalın bir yün hırka buluyorum orada. Omuzlarından kaldırıp bakıyorum. Belin birazcık altında kalacak boyda ve boyunu örtecek kadar yakası var. Dışı kahverengi içi yeşil bir hırka. Omuzlarından tutunca onu de açık olduğu için, içini de görüyorum. Rüya konusu : Istihare rüyası, mini şortlar, koyu lacivert şort, kalın yün hırka, kahverengi hırka, yeşil hırka

Rüyada mini şort görmek neye yorumlanır?

Rüyanız beğenilme arzunuzu, dış görünümüz ile ilgili kaygılarınız olduğunu simgelemektedir. Normalde rüyada şort görülmesi rüyayı gören kişinin yeni bir projeye hazırlanıp, kendini daha net bir şekilde ortaya koymayı planladığını temsil eder. Rüyada hırka görülmesi ise genel olarak iyiye alamet eder ve rüyadaki hırkanın rengi ve durumuyla açıklanır, bakınız hırka görmek rüya tabiri sayfası.

“Rüyada Mini Şort görmek” için 3 yanıt

Ruyama baslamadan once sunu soyleyimki ben 12 yasindayim. Ruyamda arkadasim beni disariya oyun oynamak icin cagiriyordu. Arkadasim darpaca pantolon giymis ben ise kisa kirmizi renginde kisa sort giymisim.kendimi gayet guzel ve hos olarak goruyorum ozelliklede benim tanigim sinif arkadasim olan iki erkek arkadas bana bakiyorlar bende bundan hoslaniyordum.

Merhaba, cevaplarsanız çok memnun olurum. Bir sabah okula şortla gittim serbestti. Okulun binası falan aynıydı ama Miami’deydi ve bahçe düzenlemesi farklıydı ve yazın gidiyordum. Okula şortla gittiğimde bacaklarıma baktım ve ağdasız olduğunu gördüm. Utanarak saklamaya çalıştım. Sonra yemek falan yemeye gittim. Bunu anlamı nedir acaba? Yaş:14, Medeni Hal:Bekar, İş:Öğrenci, İçinde bulunduğunuz ruh hali: Normal

Rüyanda mini şort ile okula gitmeniz aslında gerçek hayatta daha fazla beğenilmek istediğinizi temsil ederken bacaklarının ağdasız olması ise kendinle barışık olmadığını, bazı yönlerinden kendinin hoşnut olmadığını ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir