Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Minibüse Binmek

Rüyada minibüse bindiğini görmek neye delalettir?

Rüyamda bir köydeyim, neden oradayım bilmiyorum ve köyün bağlı olduğu şehre gitmek üzere bir minibüse biniyorum. İçerisi epey kalabalık ama ben hemen şoförün arkasında ki koltuğa oturuyorum. Bu koltuk siyah deri bir koltuk. İlk anda biraz rahatsız oluyorum ama sonra alışıyorum. Koltuk sanki şeklini bana uyduruyor. Bu arada gittiğimiz şehir Trabzon imiş ama ben gerçekte hiç bu şehre gitmedim. Hiç bir ilgim yok Trabzon ile. Yorumlarsanız sevinirim.

Kimden: ozgurozgur
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:35
Medeni Durumunuz:evli
Şu anki ruh haliniz: umutlu
Anahtar kelimeler: minibüs,köy,Trabzon

Rüyada minibüse binmek nasıl yorumlanır?

Rüyada köy görmek insanın zihinsel ve bedensel durumu hakkında bilgi verir. Rüyada köyde olmak, kendinizi günlük yaşamın karmaşası karşısında bezgin hissettiğinizi ya da birinin ya da bir şeyin sizi taciz ettiğini düşündüğünüzü simgeler. Bakınız köy rüya tabiri.

Rüyada koltukta oturmak reel hayatta yanlış düşünceler içinde olduğunuzu gösterirken amaçlarınıza ulaşmak için doğru şeyler yapmanız gerektiğine delalet eder. Rüyada oturduğunuz koltuğun rahat olduğunu düşünmeniz yanlış düşüncelerinizin doğru olduğuna kendinizi inandırdığınızı simgelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada araba görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Minibüse Binmek” için 4 yanıt

Merhabalar; Ben rüyamda kendimi babamın minibüsünde yokuş yukarı çıkarken gördüm. Araç çok hızlıydı ve ben tutunuyordum. Yokuşu çıktıktan sonra durduk sanırım aracı park etti. Direksiyonun başında kim olduğunu görmedim. Sizce bir anlamı olabilir mi? Teşekkür ederim.
18, Erkek, Bekar, Öğrenci

Emir merhaba,
Görmüş olduğun rüya gerçek hayatında daha aktif rol alman, kendi kararlarını daha çok kendin vermen gerektiğine işaret etmekte, böyle yapmazsan başkalarının yaptığı şeylerden sürekli olumsuz etkileneceğini göstermektedir.

Öncelikle tekrar teşekkür ederim.Kafama takılan birşeyi sormak istiyorum çıktığım yokuş bir anlam ifade ediyor mu ? Yoksa rüyamdaki asıl mesaj minibüs mü ?

Yokuş engelleri, zorlukları temsil etmekte;
“Görmüş olduğun rüya gerçek hayatında daha aktif rol alman, kendi kararlarını daha çok kendin vermen gerektiğine işaret etmekte, böyle yapmazsan başkalarının yaptığı şeylerden sürekli olumsuz etkileneceğini göstermektedir.”
Engelleri aşmak ta bir karar meselesidir. Önce karar vermek, başlamak ve başarmak gereklidir. Dolayısıyla kendi kararını kendin vermek bunu anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir