Rüyada Minik Develer Görmek

Rüyada minik develer görmek neye işarettir?

Merhaba Sayın Admin, 2 rüyamı sizinle paylaşmak isterim. İlk gördüğüm rüyamda, bir elin avucuna sığacak kadar küçük bir sürü canlı deve görüyorum. çok fazla ve sevimli olduklarını düşünüyorum ama üzerine basarak eziyorum, önce üzülüyorum ama develer üzülmüyor ve sanki yapmam gerekiyormuş da yapıyormuşum gibi oluyor.

Ertesi gün gördüğüm rüyada ise; peygamber efendimiz arabasının olduğunu görüyorum. Biri hatta sarı bir otobüs gibi oluyor. Rüyalarımı yorumlayabilirseniz çok memnun olurum. daha önce rüyamı yorumlamıştınız ve bu konuda sadece size güvenebiliyorum. Şimdiden teşekkür ederim, Saygılar,

Sitemizi beğendiğiniz adres : twitter
Yaşınız : 31
Cinsiyetiniz : kadın
Medeni durum :evli
Mesleğiniz : muhasebeci
Ruh haliniz : normal

Rüyada minik develer görmek yorumu

Değerli üyemiz, sizlerden böyle mesajlar almak inanın tüm yorgunluğumuzu unutturuyor, teşekkür ederim. Her iki rüyanızda muhteşem güzelliklere işaret etmekte, inanılmaz yararlı anlam taşımaktadır.

Birinci rüyanız, reel hayatınızda karşınızdaki sorunları küçük parçalara ayırıp, birer birer çözerek onlardan kurtulmanın en iyi yol olduğunu ve böyle yapmakla sıkıntılardan kurtulup, rahata ereceğinizi temsil etmektedir. Bu rüya aynı zamanda üzerinize gereksiz ( özellikle size ait olmayan) yük almamanız konusunda uyarıdır.

İkinci rüyada Peygamber Efendimizi görmüş olmanız en hayırlı rüyalardan biridir ve bu herkese kolay kolay kısmet olmaz. Gerçek hayatınızda büyük bir manevi zenginlik yolunda ilerlediğinizi, çevrenizi bir ışık gibi aydınlattığınızı ve dahada aydınlatmaya devam edip çevrenize rehberlik edeceğinizi işaret ederken aynı zamanda sağlığınız konusunda bir uyarıda bulunmakta, sağlığınıza dikkat etmeniz, bir sağlık probleminiz varsa ihmal etmeden hemen çözmeniz gerektiğini anlatmaktadır. Lütfen ileride gelişmeleri ya da düşüncelerinizi ekler misiniz?

“Rüyada Minik Develer Görmek” hakkında 2 yorum

  1. Rüyada sarı deve görmek
    Rüyamda bir tane sarı renkli sadece boynu görünen deve gördüm. Boynu öne doğru geliyordu yani egiliyordu bende boynunu dik tutmaya çalışıyordum. Devenin boynunu elimle itince biraz duzeldi. Ama fazla gucum yoktu ve boyum kisa kaliyordu. Devenin yaninda sahibi vardi. Arabistan colundeki Araplar seklinde giyinmisti. Elimde devenin boynuna dolanmiş yulari vardı. Tasvirinizi bekliyorum. Ruh halim; Üzgün ve endişeli.

    1. Gül merhaba, Rüyada deve görmek rüyayı gören kişinin sırtında çok fazla yük taşıdığını ya da daha gösterişsiz ve sade olmak gerektiğine işaret eder. Duygularını açıklamak ve serbest bırakmak yerine içinde tuttuğuna ve sakladığına işaret ederken öte yandan da affetmeyi ve unutmayı öğrenmek gerektiğini gösterir. Ayrıca büyük problemlerle baş edebilme, sorumluluk alma potansiyeliniz olduğunu gösterir.
      Devenin renginin sarı olması yukarıda anlatılan durumlardan biri veya birkaçında bir sağlıksız, sorunlu duruma işaret etmekte, rüyanın devamında gelişen olaylar bu durumun sizi yorduğunu anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir