Rüyada Minik Develer Görmek

Rüyada minik develer görmek neye işarettir?

Merhaba Sayın Admin, 2 rüyamı sizinle paylaşmak isterim. İlk gördüğüm rüyamda, bir elin avucuna sığacak kadar küçük bir sürü canlı deve görüyorum. çok fazla ve sevimli olduklarını düşünüyorum ama üzerine basarak eziyorum, önce üzülüyorum ama develer üzülmüyor ve sanki yapmam gerekiyormuş da yapıyormuşum gibi oluyor.

Ertesi gün gördüğüm rüyada ise; peygamber efendimiz arabasının olduğunu görüyorum. Biri hatta sarı bir otobüs gibi oluyor. Rüyalarımı yorumlayabilirseniz çok memnun olurum. daha önce rüyamı yorumlamıştınız ve bu konuda sadece size güvenebiliyorum. Şimdiden teşekkür ederim, Saygılar,

Sitemizi beğendiğiniz adres : twitter
Yaşınız : 31
Cinsiyetiniz : kadın
Medeni durum :evli
Mesleğiniz : muhasebeci
Ruh haliniz : normal

Rüyada minik develer görmek yorumu

Değerli üyemiz, sizlerden böyle mesajlar almak inanın tüm yorgunluğumuzu unutturuyor, teşekkür ederim. Her iki rüyanızda muhteşem güzelliklere işaret etmekte, inanılmaz yararlı anlam taşımaktadır.

Birinci rüyanız, reel hayatınızda karşınızdaki sorunları küçük parçalara ayırıp, birer birer çözerek onlardan kurtulmanın en iyi yol olduğunu ve böyle yapmakla sıkıntılardan kurtulup, rahata ereceğinizi temsil etmektedir. Bu rüya aynı zamanda üzerinize gereksiz ( özellikle size ait olmayan) yük almamanız konusunda uyarıdır.

İkinci rüyada Peygamber Efendimizi görmüş olmanız en hayırlı rüyalardan biridir ve bu herkese kolay kolay kısmet olmaz. Gerçek hayatınızda büyük bir manevi zenginlik yolunda ilerlediğinizi, çevrenizi bir ışık gibi aydınlattığınızı ve dahada aydınlatmaya devam edip çevrenize rehberlik edeceğinizi işaret ederken aynı zamanda sağlığınız konusunda bir uyarıda bulunmakta, sağlığınıza dikkat etmeniz, bir sağlık probleminiz varsa ihmal etmeden hemen çözmeniz gerektiğini anlatmaktadır. Lütfen ileride gelişmeleri ya da düşüncelerinizi ekler misiniz?

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir