Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Misafir Geldiğini Görmek

Rüyada misafir gelmesi ne demektir?

İyi günler, dün gece rüyamda evimize misafir geldiğini gördüm, ablamın salonda yerde tırnak çakısıyla tırnaklarını kestiğini gördüm, salonun kapısının yanında da ütü masası vardı ve üzerinde ütü gördüm. Duvarda boydan boya beyaz perde vardı ve perdenin bir kısmı yerde sürünüyordu, yanlarından kayıp düşümüştü. Lütfen rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim, tesekkurler. Emma.

Rüyada misafir geldiğini görmek neye yorulur?

Gördüğünüz rüya sosyal yönünüzün iyi olduğunu, iletişim gücünüzün yüksek olduğunu ifade etmektedir. Ancak ablanızın tırnak çakısı ile tırnaklarını kesmesi, sizin insanlarla olan bu iyi iletişiminizin bazen suistimal edildiğini ifade etmektedir.

Sizi suistimal eden kişiler olsa da siz bildiğiniz yoldan ayrılmayacak, iyi iletişim kurmaya devam edecek ve sonunda daima kazanan siz olacaksınız. Rüyanızdaki beyaz perde bunu simgelemektedir. Lütfen daya geniş açıklama için rüyada misafir görmek sayfasını inceleyin.

“Rüyada Misafir Geldiğini Görmek” için bir yanıt

iyi gunler, ben ruyamda gordumki 19 20 yasinda bir kiz bana diyor ki “senin oglun 20 21 yasinda olecek” rica ediyorum bunu bana allahin izini ile aciqlarmisiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir