Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada misina görmek

Rüyada misina görülmesi neye delalet eder?

Rüyamda çok yakın kız arkadaşımla arabayla bir yere giderken birden evde oluyorum. Az önce arabayla gezmeye gittiğim arkadaşımın kız kardeşi küçük kızıyla (5 yaşında) bizde oluyor. Evim o kadar dağınık ki küçük kızla yattığım yerde oyunlar oynuyorum. O sırada telefonum çalıyor açtığımda 2 yıl önce ölmüş babam beni arıyor “kızım neredesin” dedi, bende sadece “baba” diyebildim, çünkü babamın öldüğünü biliyordum.

Daha sonra birden kapı açıldı ve babam zayıf sinirli bir şekilde belinde bir kılıç ile içeri girdi. Bu arada evde başkaları da oluyor ve onlar kaçıyor. Arkadaşımda kızıyla çıkıyor. Babama sarılıyorum. Babam belinden kılıcı çıkarıyor; kılıç içinden incecik misina teli gibi tel çekiyor ve uzatıyor. Telin yorumunu sırat köprüsü bu kadar ince diye yorum yapıyorum oda onaylıyor. Sonra birden boynuma bıçak dayıyor o sırada korkuyla uyanıyorum. Rüyamı acil olarak yorumlamanızı rica ediyorum. Bilgilerinize, iyi çalışmalar. 42, Kadın, Boşanmış, Çalışıyor

Rüyada misina görmek yorumu

Rüyada evinin dağınık olduğunu görmek makbul bir rüya değildir ve rüya sahibinin yaşamının bir sebeple alt üst olduğunu ve işleri toparlamakta zorlandığını, yaşamının dengesini yeniden kurmakta sıkıntı çektiğini ifade eder. Rüyada ölmüş babanı görmeniz babanızdan aldığınız ve sizi özel kılan değerleri simgeler, aynı zamanda bu kıymetli değerlerin farkında olmak ve ona göre davranmak gerektiğine işaret eder. Rüyada vefat eden babayı diri görmek aynı zamanda sahip olduğunuz özellikler için sevgili babanıza müteşekkir olduğunuzu, onu çok sevdiğinizi ve özlediğinizi ifade eder. Bu özellikle kişinin umutsuz veya üzgün olduğu dönemlerde kişinin canlanmasını, kendini güçlü hissetmesini sağlayan latif ve değerli bir rüyadır.

Ancak babanızın kılıç ile gelmesi ilginç ancak manası iyidir ve rüyada kılıç görmek geleceğinizle ilgili planlarınızı gerçekleştirmek için harekete geçeceğine işaret eder. Kılıç içinde çıkan misina ipi ise geleceğe adım atarken geçmişi unutmamak, geçmişten ders almak ve zaten güçlü olan geçmişe bağını muhafaza etmek gerektiğini temsil etmektedir. Çünkü rüyada misina görmek ilk bakışta zayıf görünen bir şeyin aslında sanıldığından çok daha güçlü olduğuna yorumlanır. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin çalışma yaşamı veya özel hayatında karşılaşabileceği bazı sıkıntıları sahip olduğu tecrübe, aileden aldığı eğitim ve bilgi ile aşacağına ve böylece büyük bir sorunu çözüp, başarıya kavuşacağına, işleri yeniden yoluna koyacağına delalet eder. Ölmüş babanın rüyada boğazına bıçak dayaması ise aslında size öfkeni kontrol etmeyi öğrenmek gerektiğini, öfke ile kalkanın zarar ile oturacağını akıldan çıkarmamak gerektiğini hatırlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir