Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Mısır Görmek

Rüyada mısır görmek neye işarettir?

Bir şey soracağım ama yanıt veren olur mu bilmem, ben rüyamda mısır ve üzüm topladığımı gördüm, her ikisi de benzer anlamda, rüya tabirlerine inanmak istiyorum aslında ama acaba günah mıdır değil midir bilmiyorum, öğrenseydim çok iyi olurdu ama internete pek güvenmiyorum

Rüyada mısır görmek yorumu

Berfin merhaba, önce biraz bilgi aktarmak istiyorum. İnternete güvenmemekte haklısın. Çünkü ortalık ahlaksız ve şerefsiz kaynıyor. Örnek vermek gerekirse kimi şerefsizler bizim sitemizi birebir kopyalayıp, yazıların başına ve sonuna otomatik olarak saçma sapan yazılar ekleyip bunları dini rüya tabirleri, İslami rüya yorumları diye yutturmaya çalışmakta. Allah bunların belasını zaten vermiş ama beyinleri olmadığı için bunu anlamıyorlar, aşağılık fare gibi hırsızlığa devam ediyorlar.

Rüyaya inanıp inanmamak konusunda yanlış düşüncelere sahipsin. Rüyalar bize şöyle yap – böyle yap – şuna inan – buna inan demiyor ki, değerli rüyalar bir mesaj veriyor ve orada verilen mesajı anlamak, analiz etmek sana kalmış bir şey. Rüyalara inanmak söz konusu olsa ortalık birbirine girer.

Rüyada mısır görmek işlerinizde durgunluğun bitmesi, hareketli ve kazançlı günlerin  başlaması  anlamına gelir. Rüyada mısır tarlası görmek rüya sahibinin ait olduğunuz bir toplulukta (büyük ihtimalle aileniz) topluluk üyelerinden birisi hakkında derin kaygılar taşıdığını, onun başına bir şey olacağı yönünde kaygılar taşıdığını ancak dikkati ve manevi gücü sayesinde bu tehlikenin ortaya çıkmadan ondan uzaklaşacağını simgeler. Rüyada mısır yemek, rüyada mısır yediğini görmek, ailenizin rızkı, evinizde bereket için alın terinizle kazancınızı artırmaya çalıştığınızı ve artıracağınızı simgeler. Rüyada mısır gevreği görmek veya mısır gevreği yemek rüya sahibinin bazı kişiler ile ilişkisini bitirmekten pişmanlık duymaması gerektiğini gösterir ve o kişilerin kendisine maddi ve manevi zararlar verdiğini, onlardan ayrı durduğunda hayatının nasıl güzelleştiğini fakına varması gerektiğini ifade eder.

Rüyada mısır ekmek, rüyada mısır ektiğini görmek berekete ve verimliliğe işaret etmektedir. Rüyada mısır toplamak işlerin düzelmesi, bol para kazanmak olarak yorumlanır. Rüyada mısır haşlamak, pişirmek, pişirdiğini, haşladığını görmek Ticaret, Bolluk, Büyüme ve Bereketin çok olacağı anlamlarını simgeler. İş yaşamınızdaki Bereketi ve Büyümeyi ifade eder. Rüyada beyaz darı görmek helal rızka işaret eder, iyi bir rüyadır. Beyaz darı almak, beyaz darı aldığını görmek sevdiklerinden hayır ve menfaat görmeye işaret eder.

Rüyada nişasta görmek yakınlarınızla tartışıp aranızın açılacağına işarettir. Nişasta yemek etrafınızda sizi çekemeyen, kötülüğünüzü isteyen insanların olduğunu, dikkat etmeniz gerektiğine işaret eder. Üzüm görmek veya üzüm toplamak konusunda lütfen üzüm rüya tabiri sayfasını inceleyiniz.

“Rüyada Mısır Görmek” için 5 yanıt

Ben rüyamda mısır taneciğinde arapça Allah yazısı gördüm ,ne anlama geldiğini çok merak ediyorum.

bugün rüyamda bir hoca ilee konuşuyordum bana herşeyin iyi sadece bisey yap yeter dedi.70 taneli bişey bul say onlara oku ye ded.dolabı açtım baktım ne sayablrm 70 adet sayılacak bşey yok.prinç gördüm onu saymaya calıştım prinç tanelerini saydığım cam kapda karıştırdım.sonra abaşka baktım bu sırada hoca sayılacak bişeyide yok deddi.sonra mısır gördüm tane tane onu saymaya başladım 70 tane okuyup yiyecektim.bu mısırları sayrkende bana hangi tapları okuduğumu hangi hocları takp ttğimi sordu.bende hesin anlatıım aferinn doğru yapmışssın dedi yorumlarsanız sevinrm teşekkürlerr

Rüyamda okulumuzun sevdigim 2 müdür yardımcısı yayla evi gibi bir yere oturmuşlar, ortada haşlanmiş mısır var, ben çok neşeliyim içim içime sığmıyor, geziniyorum gidip 2 3 defa tane alıp mısır yiyorum, namaz kılcam deyip içeri giriyorum.

Rüyadaki tüm unsurlar olumlu anlam taşımaktadır. Rüyanın ana teması mısır görmek ve mısır yemek olup bunlarda güzel şeylere alamet olup sayfada anlatıldığı gibi rüyada mısır görmek işlerinizde durgunluğun bitmesi, hareketli ve kazançlı günlerin başlaması anlamına gelir. Rüyada mısır yemek ailenizin rızkı, evinizde bereket için alın terinizle kazancınızı artırmaya çalıştığınızı ve artıracağınızı simgeler. Rüyada neşeli olmak veya neşeli olduğunu görmek mutlu bir evlilik yaşamını veya hoş, karlı bir iş ortamını işaret eder. Namaz kılacağını söylemeniz ise güçlü manevi yönünüz sayesinde işlerinizin yoluna gireceğine alamet etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir