Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Mısır Kralı

Rüyada Mısır kralı neye işarettir?

Rüyamda Mısır Kralının yaşadığı mekanda idim. Fakat Mısır Kralı (hangi mısır kralı bilmiyorum) ölmüş ve tabut içerisinde mısır halkının omuzları üzerinde görüyorum ve ben bir köşedeyim bu durumu izliyorum. Bulunduğu mekanda her köşe başındaki askerlerin öldürüldüğünü (zırh giymiş askerler), düşmanların o askerlerin yerine geçerek tuzak hazırladığını görüyorum onlar beni görmüyorlar.

Bu askerler tarafından tabut içerisindeki mısır kralını kurşunlandığını ve bir kurşun isabet etmiş olduğunu ve sonradan basın açıklaması gibi orada bulunan uzmanlar merak edilecek ve üzülecek bir durum olmadığını, kurşunun vücudunda büyük zarar vermediği çok az kanadığını ve temizlenip tekrar kefenlendiklerinin açıklamasını yapıyorlar, ben oradayım ve o kişileri dinliyorum.

Bu olay üzerine halk tedirgin ve korkuyor telaşlı, sokak gibi alanlarda kaçışan insanlar sanki daha kötü bir olay olacakmış gibi davranışlar sergileniyor. O sırada o bölgede annemlere ait evde (tek katlı ev) varmış evde sadece ben ve en küçük erkek kardeşim var (kardeşim şuan 22 yaşında fakat rüyamda yaş olarak 12-13 yaşlarında idi). ben o sırada eve gelmişim, üzerime de askılı badi ve kısa penye şort giymişim.

Kapı çalıyor kapıda bir adam bir şey soruyor kardeşim cevaplıyor ama adam ikna olmamış sanki bir şey arar gibi evi inceliyor o sırada ben kapının arkasına saklanıyorum beni o kıyafetler içerisinde görmesin diye ama adam bakmak için kapıyı zorluyor ben kapıyı itiyorum adam görmesin diye ama adam kısmende olsun görüyor. ama kapıyı kapatıp adama küfür eder gibi söyleniyorum. kardeşime de kızıyorum tanımadığın kişilere neden kapı açıyorsun neden dürbünden bakmadın pat diye kapıyı açtın diye o da bana açıklama yapıyor ve daha sonrasını hatırlamıyorum çok karışık idi.

Kişisel bilgilerim. Bayanım ve kapalıyım, evliyim bir kızım var, annem ve babam sağ, özel bir hastanede çalışıyorum. Tıp sekreteriyim. üniversite mezunuyum. şimdiden teşekkürler ALLAH razı olsun sizden.

Rüya unsurları: kralın öldüğünü görmek, mısır halkı, zırh giymiş askerler, tek katlı ev, erkek kardeşi görmek, kara araplar, askılı badi, kısa penye şort

Rüyada Mısır kralı görmek tabiri

Rüyanız iş hayatında büyük başarılar kazanacağınızı işaret etmektedir. Bu rüyanın derin analizi ise gerçek hayatınızda kendinize örnek aldığınız mesleğinde başarılı, çevresi tarafından sayılan ve sevilen, güçlü ve mevki sahibi bir erkeğin vesile olmasıyla çok büyük başarılar elde edeceğinize ve yüklü miktarlarda büyük kazançlar sağlayacağınıza işaret etmektedir. Rüyanız bu başarıların aile yaşamına da yansıyacağını ve refah içinde oldukça güzel ve huzurlu bir yaşam süreceğine delalet etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir