Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Mısır Yemek

Rüyada mısır yediğini görmek ne demek?

Rüyamda ölmüş babaannemi diri görüyorum, babaannem bize gelmiş oluyor, hep birlikte oturmuşuz televizyon izliyoruz ve mısır yiyoruz. Bu arada babaannemin tabağı dikkatimi çekiyor, babaannem pembe bir kabın içinde mısır yiyor sonra koltuğundan kalkıp tuvalete giriyor, çıkınca tuvalette her yer mısır olmuş görüyorum. Bunun manası nedir?

Rüyada mısır yemek tabiri

Rüyada ölen babaanneyi diri görmek şu anda gerçek hayatınızda çözemeyeceğinizi düşündüğünü kimi sorunlarla karşı karşıya olduğunuzu ve bu yüzden içine düştüğünüz umutsuz durumdan kurtulmak, sıkıntıları aşmak, sorunları çözmek için danışabileceğini, tavsiyelerine gereksinim duyduğunuz güvenilir birilerine gereksinim duyduğunuzu simgeler.

Rüyada mısır görmek işlerinizde ki durgunluğun bitmesi, hareketli ve kazançlı günlerin başlaması anlamına gelir. Rüyada mısır yemek ailenizin rızkı, evinizde bereket için alın terinizle kazancınızı artırmaya çalıştığınızı ve artıracağınızı simgeler.

Rüyada tuvalet görmek hayatınızda işinize yaramayan, boşu boşuna size yük olan bir şeyden kurtulmak anlamına gelir. Sonuç olarak rüyanız hayatınızda size yük olan şeylerden kurtulduğunuzda rahata ereceğinizi ifade etmektedir.

“Rüyada Mısır Yemek” için bir yanıt

Rüyamda mısır gördüm. Daha doğrusu bahçemize ektiğimiz mısır oluyor ya süt mısırı oluyor, galiba arkadasım onu pişirip bana vermişti, bende yemiştim, benim rüyam böyle ama tabir olarak farklı şeylerde var acaba doğrusu nedir bilen var mı ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir