Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Misket Görmek

Rüyada misket neye işarettir?

Rüyada misket görmekRüyamda sevgiliminde tanıdığı ve pek hoşlanmadığı, benimde uzun zamandır görüşmediğim bir kız, ben otururken yanımdan geçerken kafama misket attı, kafamın tam sol tarafına bir acı hissettim ve o sırada böyle etraf karardı, sonra aydınlandı, hani bayılır gibi olursunuz ya o şekilde oldu.

Sonra kendime geldim, kız benden özür diledi “böyle acıyacağını bilemedim” dedi, özür diledi ve gitti, sonra sevgilim geldi ve beni oradan götürdü, sonra yolda tek başıma yürürken buldum kendimi, yürürken yine aynı kız ve arkadaşı da vardı yanında, geçerken kafama yine aynı yere bir misket daha attı, bu sefer acımadı bende tepki vermedim, birkaç adım attıktan sonra paçamdan kan geldiğini gördüm, ben kapalı olduğum için kanadığını fark etmemişim ve paçamdan çok koyu bir kan aktı yavaş yavaş ve o an yalın ayaktım ve bir anda uyandım.

Sevgilimle bu aralar fazla görüşüp konuşamıyoruz, normalde rüyalara çok takılmam ama aklımdan çıkmadı bir türlü rüya, bu yüzden yorumlanmasını istedim belki bir anlamı vardır diye cevap verirseniz çok sevinirim. 19 yaşında bekar bayanım.

Rüyada misket görmek yorumu

Rüyada misket görmek, rüyalarda bilye görülmesi gerçek yaşamda tamlık ve bütünlük simgeler. Ayrıca içindeki iç çocuğa daha fazla kulak vermek gerektiğini gösterebilir.

Rüyada Kan görmek Sert çatışmaları, Aile bağlarını, Hamileliği simgeler. Yaşamınızda olacak patlamaları, Geçmiş eylemleri ve Tartışmalı ortamları ifade eder. Aynı zamanda alınacak bir hamilelik haberini işaret edebilir. Kırmızı kan görmek sizin ya da etrafınız hakkında bir gerçeğin ortaya çıktığını ya da çıkacağını, ortaya çıkan bu bilginin bazı tartışmalara sebep olacağını, sizi üzeceğini simgeler.  Rüyada kanama görmek ölüm korkusu taşımak, imanında şüpheye düşmek, inanç zayıflığı veya kendine güvensizlik duygusu ile açıklanır.

Rüyada misketle oynamak, misket ile oynadığını görmek, bu rüya size daha çok inisiyatif almanız gerektiğini gösterirken üzerinizdeki çekingenlikten artık kurtulmanın zamanının geldiğini ifade eder. Bilye ile oynamak aynı manadadır. Rüyada görülen misketin rengi ve büyüklüğü sizin için bir anlam teşkil edebilir. Bu ayrıca analiz edilmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir