Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Miting Görmek

Rüyada miting görmek neye işarettir?

Değerli yorumcumuz, bizleri aydınlattınız için size ve sitede emeği geçen herkese teşekkür ederim. Rüyamda yolda yürürken önce başbakan yardımcımız Bülent Arınç ile karşılaşıyorum, yol üzeri biraz sohbetten sonra başbakanımız bir mitingden çıkıyor, o arada selamlaşıyoruz ve eve davet ediyorum, oda sağ olsun geliyor, biraz ikramlarda bulunuyorum, biraz hasta gibiydi ama bitki çayı yapıyorum ve hemen iyileşiyor, daha sonra “kalkalım artık” diyor fakat ben müsaade etmiyorum, “o zaman yemek yiyelim” diyor, bende “ne istersiniz” diye sorduğumda hamsi istiyor, “tamam” deyip balıkçıdan sipariş veriyorum, oda hazırlayıp ekmek arasında bize gönderiyor.

Sonra benim eşim geliyor eve ve başbakanımızda eşini çağırıyor, bir kaç saat öyle sohbet ettikten sonra hanımlar bir yürüyüşe gidiyorlar, bizde maç dinliyoruz, gece saat 2 oluyor, bende kalmalarını teklif ediyorum onuda kabul ediyorlar. İnşallah hayırlısı olur, psikolojik olarak çok iyi hissediyorum. Kıymetli vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ederim.

Rüyada miting görmek tabiri

Taha merhaba, Rüyanız gerçekten çok hoş ve insana huzur veren, güzel bir rüyadır ve siz de bunun farkındasınız. Rüyanızın ana teması Sayın başbakanımızı görmek olup, başbakan rüya tabiri sayfasında gibi “Rüyada başbakan görmek güç demektir. İnsanın güçlü birinden destek alarak amaçlarına ulaşacağı anlamına gelir.”

Rüyada miting görmek, siyasal toplantı, parti toplantısı, siyasal gösteri kendiniz ve toplum için hak aramak ve çıkarlarını korumak konuşmaya, çalışmaya gerek olduğunu gösterir. Rüyada mitinge katılmak, mitinge gitmek, mitinge katıldığını, mitinge gittiğini görmek hayatında kimi önemli konuları göz ardı etmemeniz gerektiğini, ayrıntıları kaçırmamanızı işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir