Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Miting Yeri Görmek

Rüyada miting yeri görmek ne demektir?

Merhaba hocam. Dün gece rüyamda annemle miting alanı gibi bir yerdeyiz, sonra birden başka bir alan, evdeyim ama annem yok, kardeşimleyim, babamda yok, evde duruyoruz. Sonra saat kaç tam hatırlamıyorum, sanırım 00:04 idi, rüyamda gece karanlık, annem anneanneme gitmiş, kardeşime “nerede kaldı” diyorum, anneannemin evini arıyorum, meşgul telaşlanıyorum iyice.

Kardeşime “çabuk giyin, gidelim” diyorum, o giyinirken annemi arıyorum, açıyor “kızım çok kötüyüm başım çok ağrıyor, telefonu açında daha çok ağrıyor” diyor, tamam kapat geliyoruz diyorum yok gelme falan diyor inatçıdır tamam gelmiyoruz falan diyorum ama kardeşimle sokağa çıkıyoruz ve uyandım baktım saat 4 idi yattım geri şimdi anneme bir cihaz takıldı ve telefon onu etkiliyor bu yüzden kapamış sabah 9.30 gibi gitti saat 14 de aklıma geldi nerede kaldı dedim aradım telefonu kapalı lütfen açıklayın. 18 yaşında kızım.

Rüyada miting yeri görmek tabiri

Rüyanız geçmişten belkide çocukluğunuzdan gelen bir kaybetme duygusu yaşadığınızı simgelemektedir. Eğer durum böyleyse ve bunun gibi rüyalar görmeye devam ederseniz bir psikolog desteği almaktan çekinmeyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir