Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Mobilya Görmek

Rüyada mobilya görmek neye işarettir?

Rüyamda bir arkadaşım yeni mobilya alıp getirdi, bir ev için gereken bir çok eksiği, ne anlama geliyor cevaplarsanız sevinirim.

Rüyada mobilya görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada mobilya görmek orta yaştakiler için işlerinin düzene girmesine işarettir, bekar bir kadın için ani bir şekilde evlenmesine işarettir, evli bir kadın için mutlu olmak anlamına gelir, genç bir erkek için ev eşyası satın alması veya satması ya da bu eşyalara bakarken görmesi iyi bir iş için tartışmaya işaret eder Mobilya bakmak bir iş için tartışmak ve tartışmanın tatlıya bağlanmasına yorumlanır. Mobilya satmak, rüyada mobilya sattığını gören aile içinde bir tatsızlık yaşanacağı ve bu durumun kısa sürede geçeceğini haber verir.

Rüyada bir mobilya parçası görmek, iş hayatında pek yükselemeyeceğini ve olduğunuz yerde kalacağınızı işaret eder. Rüyada eski mobilya görmek ömür boyu sürecek evlilik ve yuva ile ilgili güzel gelişmelere delalet eder. Rüyada örtüsüz mobilya görmek geçim sıkıntısına işarettir. Rüyada üzeri boş mobilya görmek bir kazanç kaybına işarettir. Rüyada üzerinde bir şeyler bulunan mobilya görmek nimet ve bolluğa delalet eder.

Rüyada üzerinde yemekler olan mobilya görmek zenginliğe, refaha, üstü boş masa görmek, fakirliğe işarettir. Rüyada şifoniyer görmek öngörüler konusunda hayal kırıklığı olacak anlamındadır. Rüyada yeni mobilya görmek yakında hiç ummadığınız bir şekilde şansınız açılacak demektir. Rüyada güzel mobilya görmek iş, güç, gelir, para, mal olarak yorumlanır. Yeni bir işi veya toplu parayı da simgeler.

Rüyada metal mobilya görmek fakirliğe, ahşap mobilya görmek zenginliğe işarettir. Rüyada klasik mobilya görmek, çalışma ve gayret göstermeye de işarettir. Rüyada modern mobilya görmek yakında hiç ummadığınız bir şekilde şansınız açılacak, yeni bir iş, yeni yaşama geçeceksiniz demektir. Rüyada hasarlı mobilya görmek geçici bir süre para sıkıntısı çekeceğinize, hasarlı mobilyayı onardığını görmek zenginliğe, mutluluğa ve huzura işarettir. Rüyasında mobilya satın alan veya rahat bir mobilyada oturan, mesleğinde başarı elde edeceğine evlenmemiş bir kadın için, mevki sahibi birisiyle evleneceğine çalışan bir kadınsa, bu günkü durumundan daha iyi bir mevki elde edeceğini gösterir.

Rüyada yeni mobilya satın alan veya sandalyede oturan, işinde ilerler, başarılı olur demektir. Bekar bir kadın için, makam sahibi birisiyle evliliğe yorumlanır. Çalışan kadın için bu günkü durumundan daha başarılı olur üst makamlara çıkar demektir. Bir kimsenin hareketsiz sandalyede oturduğunu gördüyseniz, yakında bu kimse hakkında sıkıntılı haber alacaksınız demektir. Rüyada oturduğu mobilyanın kırıldığını görmek Önemli bir görevi yerine getiremeyeceksiniz anlamını taşır.

“Rüyada Mobilya Görmek” için 8 yanıt

Rüyada mobilya görmek Orta yaştakiler için işlerinin düzene girmesine işarettir.
Rüyada mobilya görmek bekar bir kadın için ani bir şekilde evlenmesine işarettir.
Rüyada mobilya görmek evli bir kadın için mutlu olmak anlamına gelir.

Rüyanızın verdiği en önemli mesaj bulunduğunuz çevrede laf, söz, dedikodu ve kıskançlığın fazlaca olduğu ve bu konulardan uzak durmanızı tavsiye etmesidir.

Rüyada turuncu mobilya görmek neye işaret eder
Size gördüğüm ve pekte hoşnut kalmadığım rüyamı anlatmak istiyorum. Aslında rüyanın her anını hatırlamıyorum fakat bazı detayları aklımda.
Rüyamda eski erkek arkadaşımın evindeyim, Onun evinde olduğumu yeşil turuncu duvar renklerinden ve turuncu mobilyalardan anladım. Eve bir sebeple giriyorum ve dolaşmaya başlıyorum, sanki içeriye sis çökmüş gibi puslu bir hava var.
Odasına gidiyorum ve aynı hava ağırlığı artarak devam ediyor. Odaya girdiğimde ise bilgisayar ve masanın oradaki geçiş alanının örümcek ağı dolu olduğunu görüyorum. Sis ise daha yoğunlaşmış. İşin garip yanı köpeğim de orada ve o geçiş alanının orada yatıyor.
Tiksintiyle örümcek ağlarına bakıyorum. Elimde kitapla örümcek ağlarını temizlemeye çalışıyorum fakat uçuşup tekrar geri geliyorlar. Köpeğim yattığı yerden beni izliyor. Onun neden orada olduğuna anlam veremiyorum fakat düşmanca bir tavrı yok. Sadece çok sakin. Örümcek ağlarını temizleyemediğim için geçemiyorum. Ben odadaki sis ve örümcek ağının yarattığı gerginlikle uyandım. Şimdiden çok teşekkür ederim. 23 yaşında bekar bayanım.

Rüyada mobilya görmek bekar bir kadın için ani bir şekilde evlenmesine işarettir. Ancak renginin turuncu olması yani turuncu mobilya görmek, bu ani evlilikte tutkularının esiri olmamak gerektiğini işaret eder. Rüyada eski erkek arkadaşı görmek daha özgür, daha az ipotekli ilişkiyi ifade eder. Rüya yetişkinlik (veya evlilik) sorumluluklarını, romantizmin karışmadığı bir zamana geri getirmek arzusunu simgeler. Rüyada sis görmek, bulunduğu ortamı ya da evin içini sisli görmek, bazı sorunlarla beraber şaşırtıcı olayların gerçekleşeceği ve bir tehlikenin yaklaşmakta olduğuna haber verir. Rüyada örümcek ağı görmek tam potansiyelinize ulaşamadığınız anlamına gelir. Yeteneklerinizi tam olarak kullanmadığınızı temsil eder. Rüyada örümcek ağının yolunuzu kapatması işlerinizde biraz sıkıntı olacağına fakat kolay bir şekilde kısa sürede atlatacağınıza işaret eder.

Rüyada eski mobilya görmek
Bu sabah ablamın arkadaşına fal baktım o gittikten sonra uyudum, tekrar eşiyle problemleri varmış ondan fal baktırdı, uyuduğumda o kişinin evindeyim, eski mobilyalar vardı, koltuğun üstünde de bebek hayaleti vardı, korkuyorum geri çekiliyorum ama nefesin kesiliyor uyandığımda 30 saniye felan. Nefes alamadım nedir bu rüyanın anlamı?

Eda selam, sayfada anlatıldığı gibi bilinenin aksine rüyada eski mobilya görülmesi ömür boyu sürecek evliliğe ve yuva ile ilgili güzel gelişmelere delalet eder. Koltuğun üzerindeki bebek hayaleti ise büyük ihtimalle evine gittiğinizi kişini hayatında bastırılmış düşünceler olduğunu veya geçmişte yaşanan bir şey yüzünden suçluluk duyulduğunu ifade etmektedir.

Merhabalar ben bir sene önce sürekli belli aralıklarla rahmetli babamın sürekli mobilya kurduğunu görüyordum çok araştırdım ne anlama geldiğini bulamadım genellikle yeni eve tasinmis yeni eşyalar yada yenilenmiş yorumlarsaniz sevinirim bana birseyi anlatmak istiyordu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir